Magdalena Narożna zaskoczyła "nową" fryzurą. Fani twierdzą, że wygląda w niej jak... Marek Mostowiak

Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi pokazała się bez wystylizowanych włosów. Fani dostrzegli podobieństwo do fryzury Marka Mostowiaka z serialu "M jak miłość". Jest coś na rzeczy?

O Magdalenie Narożnej z zespołu disco polo Piękni i Młodzi zaczęło być głośno w momencie, gdy rozstała się ze swoim mężem Dawidem Narożnym. Para tworzyła razem discopolowy team, jednak po zakończeniu związku oboje postanowili ułożyć sobie na nowo także życie zawodowe.

Magdalena Narożna z partneremNarożna wyjechała z partnerem do USA. Internauci dopytują: Sponsorujesz mu wczasy?

Narożna szybko wyrosła na profesjonalną influencerkę. Na swoim instagramowym profilu, który obserwuje już ponad 160 tysięcy internautów, chętnie pokazuje zdjęcia z nowym partnerem. Wokalistka w lipcu tego roku oficjalnie potwierdziła zaręczyny.

Zobacz wideo Magda Narożna chwali się odpoczynkiem nad basenem

Zobacz też: Magdalena Narożna potwierdziła zaręczyny w "Pytaniu na śniadanie". "Zaskoczył mnie niemiłosiernie"

Na profilu Magdaleny w mediach społecznościowych nie brakuje także jej odważnych zdjęć, które są ochoczo komentowane przez internautów. Jej niedawno wstawione do internetu fotografie w bieliźnie podzieliły fanów.

Zobacz też: Magdalena Narożna z Pięknych i Młodych zapozowała w bieliźnie. Fani: Trochę intymności zostaw dla siebie

Magdalena Narożna pochwaliła się nową fryzurą

Magdalena postanowiła rozpocząć ostatni miesiąc roku od żartu, który zafundowała swoim obserwującym. Pokazała na Instagramie zdjęcia, na których pozuje z niewystylizowanymi włosami. Z jej głowy zniknął charakterystyczny irokez, a przylizana grzywka zszokowała nawet jej właścicielkę:

W takim wydaniu mnie jeszcze nie widzieliście. Sama jestem w szoku... Poczucie humoru to podstawa! – napisała przy fotografiach Narożna.

Komentujący żartowali, że Narożna w "nowej" fryzurze wygląda jak... Marek Mostowiak z serialu "M jak miłość":

Marek Mostowiak w spódnicy.
A mnie się bardziej podobasz w takiej wersji.
Nie poznałabym pani.
 

Fanów zachwyciła też naturalność wokalistki:

To jest super, że jesteś naturalna, że nie wstydzisz się pokazać bez tapety, że nie pompujesz w siebie tych wszystkich ulepszaczy.

Zobaczcie przemianę Magdaleny z Pięknych i Młodych. Widzicie podobieństwo do męża Hanki Mostowiak?