Małgorzata Kożuchowska przy pianinie z synem, w tle ogromny regał z książkami. Tak wygląda salon aktorki

Małgorzata Kożuchowska zdradziła, że w jej w domu czuć już klimat świąt. Z tej okazji opublikowała zdjęcia z synem. Dumna mama uczy synka kolęd. Zobaczcie zdjęcia.

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najpopularniejszych aktorek w Polsce. Choć zagrała w filmie "Młode wilki" w 1994 roku i dziennikarkę Ewę Szańską w "Killerze" trzy lata później, szeroką rozpoznawalność przyniosła jej dopiero rola Hanki Mostowiak w "M jak miłość". Po odejściu z serialu wciąż utrzymuje się w pierwszej lidze show-biznesu i może cieszyć się intratnymi zleceniami oraz zainteresowaniem mediów.

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Kożuchowska gorzko o planie "M jak miłość". "Jedynym miejscem, gdzie mogłam się schronić, był... samochód dźwiękowca"

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska pokazała charakteryzację z "Alicji w Krainie Czarów"

Na sukces Małgorzaty Kożuchowskie złożył się nie tylko talent, ale również ciężka praca i wykształcenie. Aktorka skończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie i przez lata kształtowała warsztat na deskach Teatru Dramatycznego. To dało jej przepustkę do gry na wielkim ekranie. Być może dlatego aktorka uważa, że zatrudnianie celebrytów do gry w filmach urąga zawodowi aktora.

CZYTAJ TEŻ: Małgorzata Kożuchowska skomentowała aktorski debiut Małgorzaty Rozenek w filmie Patryka Vegi. Padły złośliwe słowa

Małgorzata Kożuchowska pokazała fragment domu

Małgorzata Kożuchowska odgrywa jeszcze jedną ważną rolę - rolę mamy. Aktorka spełnia się w macierzyństwie i widać, że ma świetny kontakt z synem. Niedawno pokazała na Instagramie fragment wystroju jednego z pokoi. Uwagę przyciąga ogromny regał z książkami i elektryczne pianino, przy którym siedzi jej syn Jan. Razem będą grać kolędy, bo jak czytamy we wpisie pod zdjęciem, w ich domu czuć już świąteczny klimat:

Hej kolęda, kolęda! Czujecie już świąteczny klimat? My w domu powoli zaczynamy przygotowania. Każdego dnia przeczytamy jedną opowieść z tej książki - to jeden z moich planów na ten przedświąteczny czas - czytamy pod  zdjęciem z książką o kolędach.

Też czujecie zapach świąt w powietrzu?

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.