Małgorzata Kożuchowska skomentowała aktorski debiut Małgorzaty Rozenek w filmie Patryka Vegi. Padły złośliwe słowa

Kożuchowska została zapytana o poczynania Rozenek na planie. Aktorka nawet nie starała się udawać zachwytu. O wiele milszy okazał się Antoni Królikowski, który swoimi słowami z pewnością dodał początkującej Małgosi otuchy.

Zatrudnianie "aktorów bez szkoły" odbija się w polskim show-biznesie czkawką. Ostatnio o dyplom, a raczej jego brak, posprzeczały się między innymi Joanna Opozda i Julia Wieniawa. Dziewczyna Antka Królikowskiego wypomniała młodszej koleżance z branży, że nie powinna nazywać się "aktorką", skoro nie ukończyła żadnej szkoły, która przygotowałaby ją do zawodu.

CZYTAJ TEŻ: Joanna Opozda odpowiada na zaczepki Julii Wieniawy: Mam nadzieję, że zainspiruję ją do skończenia jakiejś szkoły [PLOTEK EXCLUSIVE]

Małgorzata Kożuchowska dogryza Małgorzacie Rozenek. Chodzi o jej rolę u Patryka Vegi

Wygląda na to, że obsadzanie w filmach celebrytów i aktorów bez wykształcenia boli nie tylko Joannę Opozdę, ale również Małgorzatę Kożuchowską. Aktorka zapytana o poczynania Małgorzaty Rozenek na planie filmu Patryka Vegi nie starała się nawet udawać zachwytu.

Jeżeli do tej pory jej nie wyrzucił, a z tego co wiem, zdjęcia są w toku, to znaczy, że sobie radzi - rzuciła w rozmowie z portalem JastrząbPost.
Zobacz wideo Makijaż i odciąganie pokarmu jednocześnie? Małgorzata Rozenek pokazuje rzeczywistość matki niemowlęcia

O wiele bardziej empatyczny i wyrozumiały okazał się Antoni Królikowski, który swoimi słowami wsparł początkującą w roli aktorki Małgorzatę Rozenek.

Wiem, o czym jest ten film. Znam scenariusz, rozmawiałem z Małgosią i Patrykiem. Jestem ciekaw, jak oni to zrobią. Jest to duże wyzwanie dla Małgosi, ale na pewno sobie poradzi. Jak z nią jakiś czas rozmawiałem, to była bardzo podekscytowana. Wierzę, że im się ta współpraca fajnie klei i że zrobią dobry, fajny film - skomentował chłopak Joanny Opozdy.

A Wy co o tym myślicie? 

CZYTAJ TEŻ: Syn Małgorzaty Kożuchowskiej nie wie, czym zajmuje się jego mama. Wygadali się koledzy? "Ja panią znam!" [PLOTEK EXCLUSIVE]