Joanna Opozda odpowiada na zaczepki Julii Wieniawy: Mam nadziej, 瞠 zainspiruj j do sko鎍zenia jakiej szko造 [PLOTEK EXCLUSIVE]

Przy okazji aktorka zdradzi豉 r闚nie, 瞠 by豉 dziewczyna Antka... ogl康a jej InstaStories!

Joanna Opozda w piątkowy poranek została zaczepiona na Instagramie przez byłą dziewczynę swojego chłopaka - Julię Wieniawę. Eks Antka Królikowskiego wytknęła aktorce, że ta... inspiruje się jej stylem. Na potwierdzenie swojej tezy Wieniawa załączyła zdjęcie z planu "Top Model", do którego pozuje w takiej samej sukience, w jakiej Joanna Opozda zadebiutowała na ściance u boku Antka Królikowskiego podczas premiery filmu "Dolina Bogów".

Zobacz wideo Joanna Opozda wybrała się do kina samochodowego z Antkiem Królikowskim

Joanna Opozda odpowiedziała na zaczepki Julii Wieniawy. Padły mocne słowa

Julia Wieniawa postanowiła wykorzystać nadarzającą się okazję do dania pstryczka w nos nowej dziewczynie swojego byłego. Zdjęcie w mini z obszytą piórami górą podpisała:

Fajnie jest być inspiracją dla innych aktorek.

Skontaktowaliśmy się z Joanną Opozdą, aby zapytać, jak odbiera personalne ataki Julii Wieniawy. Aktorka nie przebierała w słowach:

Jak już mówiłam wcześniej, nie interesuje się życiem Julki, nie wchodzę na jej media społecznościowe i totalnie nie wiem, jak się ubiera. Za to Julia bardzo często zagląda na moje InstaStories, więc może jednak to ona szuka u mnie inspiracji? Mam nadzieję, że zainspiruje ją do skończenia szkoły teatralnej albo jakichś studiów, żeby mogła w końcu nazywać się "aktorką". Życzę jej tego z całego serca, chociaż na studia teatralne bardzo ciężko się dostać, a "stylówki" nie mają tam żadnego znaczenia - skwitowała w rozmowie z Plotkiem Joanna Opozda.

Myślicie, że Julia już żałuje, że zaczepiła Asię?

Wi璚ej o: