Rola Andżeli w "13 posterunku" przyniosła jej wielką sławę. Jak teraz wygląda Joanna Jędrejek?

Joanna Jędrejek zyskała sumpatię widzów dzięki roli w serialu "13 posterunek". Po wielu latach aktorka wróciła na szklany ekran. Jesteście ciekawi, jak teraz wygląda?

Pod koniec lat 90. na antenie zadebiutował serial "13 posterunek". Perypetie pracowników warszawskiego komisariatu nie spotkały się z miłym przyjęciem ze strony krytyków, którym nie podobała się kiepska realizacja i proste poczucie humoru. Zupełnie inaczej produkcja została odebrana przez widzów, którzy od pierwszych odcinków zakochali się w serialu. Do tej pory powtórki formatu cieszą się niemałą popularnością, podobnie zresztą, jak aktorzy w nim występujący. Jakiś czas temu pisaliśmy o metamorfozie Aleksandry Woźniak, która wcielała się w rolę Oli. Teraz sprawdziliśmy, co słychać u Joanny Jędrejek, czyli serialowej Andżeli.

Aleksandra Woźniak, Cezary PazuraWidzowie pokochali ją za rolę Kasi w "13 posterunku". Rzuciła aktorstwo. Jak dziś wygląda i co robi Aleksandra Woźniak?

Zagrała Andżelikę w "13 posterunku". Jak dziś wygląda?

Joanna Jędrejek to zmysłowa Andżela z "13 posterunku". Po zakończeniu prac nad serialem aktorka usunęła się nieco w cień show-biznesu. Grała epizodyczne role, ale głównie skupiła się na pracy w radomskim Teatrze Powszechnym im. Jana Kochanowskiego. Jak się okazuje, Joanna Jędrejek wraca do mediów. Obecnie można oglądać ją w dwóch serialach.

Aktorka gra w "M jak miłość", a także najnowszej produkcji TVN "Tajemnica zawodowa". Lata lecą, więc nic dziwnego, że Joanna Jedrejek sporo się zmieniła. Już nie przypomina Andżeli z "13 posterunku". Zobaczcie zresztą sami. Lubiliście graną przez nią bohaterkę?

 

Więcej zdjęć Joanny Jędrejek możecie zobaczyć w naszej galerii.

Zobacz wideo Największe metamorfozy gwiazd. Niektóre celebrytki zmieniły się nie do poznania

ZOBACZ TEŻ: Lady Ludwika odziedziczy wyjątkowy spadek po księciu Filipie. Kim jest 17-latka, która była bliska jego sercu?