Marina Łuczenko wystąpi w finale "The Voice Kids". Mamy przedpremierowe nagranie

Marina Łuczenko zaśpiewa piosenkę "Nigdy więcej" podczas pierwszej części finału "The Voice Kids". Zobaczcie jej występ przedpremierowo.

Marina Łuczenko-Szczęsna w ubiegłym roku wypuściła piosenkę "Nigdy więcej", która w krótkim czasie stała się hitem na TikToku. Użytkownicy aplikacji chętnie używali jej w swoich filmach, tańcząc wymyślony przez wokalistkę układ. Gwiazda zaśpiewa utwór popularny wśród młodej publiczności w pierwszej części finału "The Voice Kids". Zobaczcie jej występ przedpremierowo.

Marina Łuczenko zaśpiewa w finale "The Voice Kids"

Za nami ostatni etap programu "The Voice Kids". Niedawno poznaliśmy wszystkich finalistów muzycznego show. Z drużyny Dawida Kwiatkowskiego awansowali Natalia Pawelska, Zosia Sławińska i Olek Klembalski. CleoTomson i Baron szansę na wygraną dali Mikołajowi Jabłońskiemu, Amelii Borkowskiej i Sarze Egwu James. Tym razem odcinek finałowy programu podzielony został na dwie części. Pierwszą z nich zobaczymy już w sobotę 10 kwietnia, a drugą tydzień później - 17 kwietnia o godzinie 20:00 na antenie TVP

Wiemy już, że w pierwszej części finału "The Voice Kids" wystąpi Marina Łuczenko, o czym program poinformował na oficjalnym profilu na Instagramie. Gwiazda wykona popularną wśród młodej widowni piosenkę "Nigdy więcej". Producenci podzielili się na oficjalnym profilu programu na Instagramie przedpremierowym nagraniem z występu. 

Tak! Marina będzie kolejną gwiazdą, która wystąpi na sobotnim finale "The Voice Kids". Czy wiecie, że Marina (podobnie jak nasi uczestnicy) zaczynała karierę wokalną jako dziecko? - napisano.
 

Będziecie oglądać?

Zobacz wideo Cleo podpadła fanom "The Voice Kids". "Podejmuję decyzje sercem"
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.