"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Anna-Maria Sieklucka jako Justyna Steczkowska. Jak wyszło? Komentarz diwy mówi wszystko

Anna-Maria Sieklucka wystąpiła jako Justyna Steczkowska w czwartym odcinku programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Aktorka powaliła jury na kolana, ale i tak najważniejszy jest komentarz samej Justyny Steczkowskiej.

W 4. odcinku programu "Twoja twarz brzmi znajomo" Anna-Maria Sieklucka wcieliła się w rolę Justyny Steczkowskiej. Gwiazda "365 dni" wykonała piosenkę z repertuary Kory "Buenos Aires", którą Steczkowska zaprezentowała w programie "Szansa na sukces" na początku swojej kariery.

"Twoja twarz brzmi znajomo". Anna-Maria Sieklucka jako Justyna Steczkowska

W poprzednich odcinkach programu Anna-Maria wcieliła się m.in. w rolę Lany del Rey, Baranovskiego i Gwen Stefani. Jednak dopiero w ostatnim odcinku programu gwiazda "365 dni" pokazała wszystkim skalę swoich możliwości. Wcielając się w wokalistkę zachwyciła jury, a nawet... samą Justynę Steczkowską. Odbiór był niemal jednogłośny - Sieklucka powaliła na kolana, a podobieństwo obu pań okazało się bezsprzeczne. Wśród komentarzy jury padło:

Super! Super! Najlepszy Twój występ w tym programie. (...) I barwowo, i postaciowo, i nogi, nogi, nogi roztańczone - zachwyciła się Małgorzata Walewska.
To był naprawdę rewelacyjny występ, i rewelacyjny wokalnie. Naprawdę śpiewałaś głosem Justyny Steczkowskiej - powiedziała wniebowzięta Katarzyna Skrzynecka. 

Do fragmentu występu w poście na Instagramie odniosła się również sama Justyna Steczkowska, która skomentowała go, dodając wymowne trzy czerwone serduszka.

 

"Twoja twarz brzmi znajomo" - 4 odcinek - gdzie i kiedy oglądać?

Całość występu, jak i pozostałe kreacje innych artystów z 4. odcinka programu "Twoja twarz brzmi znajomo" już dzisiaj - w piątek 26 marca o godzinie 20.05 - w Polsacie.

Więcej o: