"Milionerzy". Która z sukien ślubnych nie podkreśla talii? Uczestnik użył koła ratunkowego

416. odcinek dziewiątego sezonu "Milionerów" zaskoczył uczestnika już na pytaniu wartym zaledwie dwa tysiące złotych. Wojciech Chochołowicz musiał użyć koła ratunkowego.

"Milionerzy" od poniedziałku do czwartku przyciągają miliony głodnych wiedzy widzów, którzy chętnie odpowiadają z poziomu kanapy na zadawane przez Huberta Urbańskiego pytania. W nieco bardziej stresowej sytuacji są za to uczestnicy siedzący w prawdziwym studio i walczący o zdobycie miliona złotych. Każdy z nich ma do wykorzystania trzy koła ratunkowe. W dziewiątym sezonie programu nastąpiła jednak zmiana związana z brakiem widowni. Uczestnicy zamiast pytania do publiczności, mogą wymienić trudne pytanie na inne. 

"Milionerzy". Pytanie z programu

W 416. odcinku dziewiątego sezonu "Milionerów" zagrał Wojciech Chochołowicz z Krakowa, magister biologii pracujący w handlu. Wygrane pieniądze planował przeznaczyć na podróż i pyszne jedzenie. Na widowni zasiadła jego przyjaciółka Kasia.

"Milionerzy". Która z sukien ślubnych nie podkreśla talii?

  • A. empirowa
  • B. princessa
  • C. syrena
  • D. cygaro

"Milionerzy". Odpowiedź na pytanie z programu

Uczestnik zaśmiał się od razu po usłyszeniu pytania. Jego mina wskazywała, że wybranie popranej odpowiedzi stanowi wyzwanie. Odrzucił odpowiedź C - syrenę.

Syrena na pewno podkreśla talię - wyznał.

Wydawało mu się, że nieprawidłowa jest też odpowiedź B - princessa. Nie miał za to pojęcia, jak wygląda suknia empirowa. Stwierdził, że cygaro ma kształt walca. Ostatecznie zdecydował się użyć pierwszego w rozgrywce koła ratunkowego - 50:50. Komputer odrzucił odpowiedź B - princessę i D - cygaro. Zdecydował się zaznaczyć odpowiedź A - empirową. Hubert Urbański potwierdził, że jest ona prawidłowa, a uczestnik zdobył dwa tysiące złotych i szansę na dalszą grę. 

Zobacz wideo "Czułem się wtedy jak król życia" - Wojciech Gola w programie Plotkersi [ZAJAWKA]
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.