Małgorzata Rozenek ma za sobą dwie operacje biustu. Teraz zamierza go zmniejszyć: Już mi się znudził taki duży biust

Małgorzata Rozenek-Majdan powiększała biust dwukrotnie. Teraz planuje go zmniejszyć i wrócić do wielkości, którą miała, gdy poznała Radosława Majdana.

Małgorzata Rozenek-Majdan po trzeciej ciąży postanowiła wrócić do formy na oczach Polaków. W programie "Rozenek cudnie chudnie" emitowanym na antenie TVN gwiazda pod okiem specjalistów zrzuca zbędne (jak sama uważa) kilogramy. W czwartym odcinku poruszyła temat operacji plastycznych i swojego biustu. Powiększyła go dwukrotnie, a teraz planuje wrócić do poprzedniego rozmiaru.

'Rozenek cudnie chudnie'"Rozenek cudnie chudnie". Pierwszy odcinek mocno podzielił internautów. "Drama roku" czy "Fajny, ale krótki"?

Małgorzata Rozenek-Majdan planuje zmniejszyć biust

Po urodzeniu trzeciego syna Henia, Małgorzata Rozenek-Majdan dietą i treningami pod okiem specjalistów wraca do formy sprzed ciąży. W najnowszym odcinku "Rozenek cudnie chudnie" gwiazda wyznała, że powiększyła biust dwukrotnie. Radosław Majdan poznał ją już po pierwszej operacji.

Radzio mnie już poznał z powiększonym biustem, ale potem jeszcze sobie powiększyłam. Radzio nie chciał, żebym to robiła, ale ja sobie ubzdurałam, że chcę. I tak Bogu dzięki zrobiłam mniej, bo mam bardzo mądrego lekarza - tłumaczyła.

Rozenek, DodaDoda uwielbia drapieżnie zarzucone włosy na bok. Jeden szczegół zmienia wszystko

Po dwukrotnym powiększeniu Małgorzata Rozenek-Majdan zdecydowała się jednak powrócić do poprzedniego rozmiaru biustu.

Teraz wrócę do tego momentu, w którym byłam jak Radosław mnie poznał. Już mi się znudził taki duży biust - dodaje.

Gwiazda w rozmowie z nami wyznała, że od dziesiątego roku życia uczęszczała do szkoły baletowej, gdzie stale wytykano jej fizyczne wady. Zaczęła marzyć o pełnych kształtach. Rozenek jest szczęśliwa, że mogła sobie pozwolić na operację, lecz od tamtej pory jej postrzeganie ciała się zmieniło.

Nacieszyłam się nimi bardzo i teraz mam dokładnie w drugą stronę, że już mnie one nie bawią - tłumaczy.
Zobacz wideo Małgorzata Rozenek o karierze prawniczej: To była odskocznia. Jaką była uczennicą?
Więcej o: