Małgorzata Rozenek "cudnie chudnie", ale ma kompleksy. Była bardzo szczera i otwarta. "Tyłek mogę zoperować"

Małgorzata Rozenek przeszła po urodzeniu Henryka metamorfozę pod okiem specjalistów. Czy dziś jako 42-letnia mama trzech chłopców ma kompleksy?

Małgorzata Rozenek promowała ostatnio na ramówce TVN-u autorskie show "Rozenek cudnie chudnie". Gwiazda, która w czerwcu urodziła trzecie dziecko, wraca do formy sprzed ciąży na oczach Polaków. W rozmowie z reporterem Plotka zdradziła, czy ma jakieś kompleksy. Była szczera do bólu.

Zobacz wideo Czy Małgorzata Rozenek ma kompleksy? „Tyłek mogę wypracować, albo zoperować”

DodaDoda chwali się efektami swoich treningów. Opublikowała zdjęcie, na którym jest w bikini. "Wyglądasz perfekcyjnie"

Małgorzata Rozenek "cudnie chudnie", ale ma kompleksy. Jakie?

Małgorzata Rozenek zrzuciła zbędne kilogramy dzięki diecie i treningom. W rozmowie z Cezarym Wiśniewskim wymieniała składniki, których unika. Mimo pojedynczych kompleksów przyzwyczaiła się do życia, w którym ciągle jest oceniania. Największą naukę wyniosła ze szkoły baletowej.

Powiem Ci zupełnie szczerze, że jak masz dziesięć lat i trafiasz do szkoły baletowej, a przez całe młodzieńcze życie słyszysz wiele na temat swoich wad dotyczących fizyczności, które są wytkane, to po dwóch latach przestajesz to widzieć i zaczynasz łapać się pozytywnych rzeczy, żeby przetrwać.

Małgorzata RozenekHejterki zaatakowały Rozenek, bo przerobiła selfie. Pokazała więc wersję "przed"

"Perfekcyjna" była bardzo szczera i otwarcie przyznała, że najbardziej chciałaby popracować nad cierpliwością oraz serdecznością względem innych.

Teraz jak na to patrzę, będąc mamą, zastanawiam się, jak można wysłać swoje dziecko do szkoły baletowej. Ta szkoła z pewnością dała mi dużą świadomość swojego ciała i traktowania go jako jednego z aspektów mojego życia. Widzę wiele rzeczy i myślę, chciałabym zmienić to, to i to, ale to nie jest coś, o czym myślę ciągle, to nie jest dla mnie strasznie ważne. Bardziej chciałabym zmienić w sobie cechy charakteru, które mi nie wychodzą i nad tym bardziej pracuję. Ten mój brak cierpliwości, chciałabym być bardziej serdeczna w relacjach międzyludzkich - to jest mój większy problem, a nie to jak wygląda mój tyłek czy łokieć w danym momencie, bo wiem, że mam na to wpływ. Tyłek mogę wypracować, albo zoperować, łokieć też i tak naprawdę let's go.

Ostatnimi czasy Rozenek krytykowana jest za program "Rozenek cudnie chudnie". Internauci zarzucają jej, że zmiana jej sylwetki jest wynikiem kosztowych zabiegów. Fakt, odsysanie tłuszczu z pośladków, boczków czy brzucha ma znaczenie, ale najważniejsza jest dieta, która jest dziś dla Małgorzaty świętością.

Małgorzata RozenekFeministka ostro krytykuje program Małgorzaty Rozenek: To żaden cud, to kasa

Więcej o: