Małgorzata Rozenek zaskoczona pytaniem. "Ale to jest dobre, dziękuję Ci". Chciałaby zagrać Skłodowską-Curie [PLOTEK EXCLUSIVE]

Małgorzata Rozenek w rozmowie z Plotkiem zdradziła, kogo chciałaby zagrać. Nie ukrywała, że to pytanie sprawiło jej wiele radości. Po chwili namysłu wymieniła kilka nazwisk.

Małgorzata Rozenek od lat związana jest z polskim show-biznesem, jednak dopiero w zeszłym roku dostała szansę zadebiutowania w większej produkcji filmowej. Otrzymała angaż w filmie Patryka Vegi "Miłość, seks & pandemia", gdzie wcieliła się w postać fotografki Nory związanej z światem nielegalnych interesów. Niedawno zdradziła, że zobaczymy ją w kolejnym projekcie, o czym możecie przeczytać w poniższym artykule.

Małgorzata Rozenek-Majdan - kogo chciałaby zagrać?

Rozenek nie ukrywa, że nowe wyzwania bardzo jej się podobają, a ona dobrze odnajduje się na planie filmowym. Biorąc pod uwagę, że jej nazwisko na pewno przyciągnie widzów, to domyślamy się, że jej kariera w tej branży szybko się nie zakończy. Redaktor Plotka, Cezary Wiśniewski, postanowił się dowiedzieć, jaką polską gwiazdę najchętniej by zagrała.

Ale to jest dobre pytanie. Ale Ci dziękuję za nie - mówiła zadowolona.
Zobacz wideo Rozenek nie wiedziała, co odpowiedzieć

Jednak potrzebowała czasu, żeby się zastanowić. Choć stwierdziła, że "dobra odpowiedź przyjdzie jej do głowy w samochodzie, w drodze do domu", to wymieniła kilka nazwisk:

Mogłabym mówić o Curie-Skłodowskiej, ale Olga Boznańska na pewno jest taką osobą, w którą bym się wcieliła. Żona Beksińskiego. Coś kompletnie innego ode mnie. Ja bardzo dobrze znam ekstrawertyczne kobiety, a chciałabym dotknąć takich, które są inne ode mnie - mówiła w rozmowie z redaktorem Plotka.

Jednak nie ukrywała, że będzie się nad tym jeszcze zastanawiać i poda kolejne propozycje podczas kolejnej rozmowy. A Wy macie jakieś pomysły na to, kogo mogłaby zagrać Małgorzata Rozenek?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.