Małgorzata Rozenek już poczuła wiosnę. Spacerowała w kusej sukience, odsłaniając nogi. Dodatki za kilka tysięcy

Małgorzata Rozenek pojawiła się w studiu 'Dzień dobry TVN" w kusej sukience. Widać, że "Perfekcyjna" poczuła już wiosenne klimaty.

Małgorzata Rozenek od czasu powrotu z miesięcznych wczasów w Meksyku nie ma dla siebie zbyt dużo czasu i jest bardzo rozchwytywana. Niedawno pojawiła się na imprezie ramówkowej TVN-u, by promować swój najnowszy program "Rozenek cudnie chudnie". Teraz zobaczyliśmy ją w sobotnim wydaniu "Dzień dobry TVN", gdzie pojawiła się, by razem z Radosławem Majdanem opowiedzieć o urokach rodzicielstwa i spotkać się z zespołem IRA, który wydał swoją najnowsza płytę. Przed studiem na Małgorzatę Rozenek i Radosława Majdana czekał tłum fotoreporterów. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek pokazała, jak ćwiczy z synkiem. "Henryś poczuł sportowy zew"

Małgorzata Rozenek w wiosennej stylizacji

Małgorzata Rozenek 20 lutego przybyła do studia "Dzień dobry TVN" w kusej biało-szarej sukience w roślinne wzory. Kreacja odsłaniała nogi "Perfekcyjnej". Wiosenną stylizację uzupełniały długie brązowe botki oraz jasny płaszcz o podobnym odcieniu. Celebrytka nie zapomniała też o biżuterii i okularach od GUCCI, które warte są ponad dwa tysiące złotych. Zabrakło za to torebki

A Radosław? Były bramkarz postawił na czarny golf, ciemną marynarkę oraz długi płaszcz w modną kratę. Wydaje się, że nie podzielał entuzjazmu żony, co do wiosennego klimatu. Razem z nią jednak pozował do zdjęć fotoreporterom, zarówno przed wejściem do studia, jak i po wyjściu z niego. Na nagraniach na InstaStories "Perfekcyjnej" widać, że czekał na nich też spory tłum fanów. 

Trzeba przyznać, że zarówno Małgorzata jak i Radosław prezentowali się kapitalnie. Też podobają się wam ich stylizacje? 

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Rozenek olśniewa na ramówce TVN. Biały gorset robi robotę, ale te spodnie? Spore zaskoczenie!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.