Małgorzata Rozenek olśniewa na ramówce TVN. Biały gorset robi robotę, ale te spodnie? Spore zaskoczenie!

Małgorzata Rozenek pojawiła się na prezentacji wiosennej ramówki TVN. Prezenterka zachwyciła fotoreporterów swoją elegancką i prostą stylizacją.

Małgorzata Rozenek jest bez wątpienia jedną z największych gwiazd TVN. Nic więc dziwnego, że co sezon otrzymuje kolejne propozycje od kierownictwa stacji. Mimo że ta prowadziła już wiele formatów, i w równie wielu wystąpiła w roli uczestniczki, widzowie nie mają dość. Programy z jej udziałem cieszą się rekordową oglądalnością. Wiosną tego roku widzowie mogą oglądać jej zmagania w walce o powrót do sylwetki sprzed ciąży w programie "Rozenek cudnie chudnie". Nic więc dziwnego, że sama zainteresowana pojawiła się na prezentacji wiosennej ramówki. Jak wypadła?

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała odważne zdjęcie z plaży. 'Figura pierwsza klasa i te nogi' (zdjęcie ilustracyjne)Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała odważne zdjęcie z plaży. "Figura pierwsza klasa i te nogi"

Małgorzata Rozenek na ramówce TVN

Małgorzata Rozenek, gdy tylko pojawiła się na ściance, zwróciła na siebie uwagę wszystkich fotoreporterów. Sama zainteresowana zawsze zaskakuje swoimi modowymi wyborami. Tym razem nie było inaczej. Prezenterka pojawiła się w białym gorsecie, do którego dobrała szerokie, czarne spodnie. To niemałe zaskoczenie, ponieważ do tej pory Małgorzata Rozenek zazwyczaj wybierała sukienki lub kombinezony.

ZOBACZ TEŻ: Romantyczne i przesadnie luksusowe walentynki gwiazd. Dla Małgorzaty Rozenek to "dzień jak co dzień"

Elżbieta RomanowskaEla Romanowska zaręczyła się. Po raz pierwszy pokazała narzeczonego i pierścionek

W tej stylizacji nie tylko podkreśliła swoją świetną sylwetkę, ale również pochwaliła się swoją opalenizną, którą zdobyła podczas trzytygodniowych wakacji w Meksyku. Jak wam się spodobała jej stylizacja podczas ramówki? Dajcie znać w komentarzach. 

Więcej zdjęć Małgorzaty Rozenek zobaczycie w naszej galerii. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na pełnym czułości filmiku z synkiem Henrykiem

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Rozenek wróciła z wakacji z Meksyku. Dawno nie widzieliśmy jej w takim wydaniu. "Pierwszy raz od miesiąca"

Więcej o: