"Rolnik szuka żony". Magda i Kuba się zaręczyli. Jest jednak jeden problem. Rolniczka była już mężatką

Uczestniczka siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony" nie odnalazła miłości wśród trzech kandydatów. Odesłała ich do domu i jeszcze raz przejrzała wszystkie listy. Zupełnie przypadkiem natrafiła na miłość swojego życia. Teraz podzieliła się dobrą wiadomością.

W siódmym sezonie programu "Rolnik szuka żony" miłości poszukiwała jedyna w tej edycji, lecz nie pierwsza kobieta w historii programu - Magda. Jak się okazało rolniczka otrzymała rekordową ilość listów od zainteresowanych nią mężczyzn. Mimo ogromnego wyboru, trzech kandydatów, którzy mieli odwiedzić ją na wsi wytypowała nietrafnie. Mężczyźni wydawali się być bardziej zainteresowani sobą nawzajem i traktowali pobyt u Magdy jak wspólną wycieczkę, a nie realną możliwość poznania kobiety swojego życia. Magda odesłała ich do domu i jeszcze raz przejrzała wszystkie listy. To właśnie wtedy przypadkiem odnalazła ukochanego.

'Rolnik szuka żony'. Paweł i Marta wystąpią w 'Dance, dance, dance'Paweł i Marta nie chcieli wziąć udziału w "DDD". Dlaczego zmienili zdanie?

"Rolnik szuka żony". Magda i Kuba są zaręczeni. Planują ślub kościelny

Magda odnalazła Kubę zupełnie przypadkowo. Para wystąpiła wspólnie podczas świątecznego wydania programu i w rozmowie z Martą Manowską snuła bardzo poważne plany dotyczące przyszłości. Poruszyła nawet temat dziecka! Teraz w rozmowie z "Na żywo", wyznała, że ich założenia wkrótce staną się realne.

Jesteśmy zaręczeni. Dlatego postanowiłam postarać się o unieważnienie poprzedniego małżeństwa kościelnego. Dzięki temu będę mogła Kubie ślubować w kościele" - mówiła rolniczka.
 

Łukasz z 'Rolnik szuka żony' Joanna Moro"Rolnik szuka żony". Łukasz ma znanego brata. Możemy go oglądać w "BrzydUli"

Magda wyznała też, że jest zakochana w Kubie i poważnie myśli o założeniu rodziny.

Pokochałam Kubę od pierwszego wejrzenia. Chcę urodzić mu dzieci i stworzyć z nim szczęśliwą rodzinę. Najważniejsze, że chcemy być razem - dodała.

Super, że po przebytych z Mateuszem, Adamem i Pawłem wiejskich perypetiach, rolniczka Magda w końcu odnalazła tego jedynego.

Zobacz wideo Za nami 7. sezon programu "Rolnik szuka żony". Działo się!
Więcej o: