"Sanatorium miłości". Zaczęło się typowanie! Kto zostanie królem i królową turnusu? Widzowie już wiedzą

Już na początku marca zostanie wyemitowany ostatni odcinek "Sanatorium miłości" w TVP. Widzowie jednak już podejrzewają, która para ma szansę na wyróżnienie i otrzymanie tytułu króla i królowej turnusu.

Trzeciego stycznia na antenie TVP pojawił się pierwszy odcinek trzeciej edycji "Sanatorium miłości". Od tego czasu minęło już kilka tygodni, a widzowie zdążyli się przyjrzeć każdemu z seniorów, który znalazł się w najnowszej odsłonie show. Padły już pierwsze propozycje dotyczące tego, kto zostanie ulubioną parą turnusu.

"Sanatorium miłości": kto zostanie królem i królową turnusu?

Dwunastu emerytów, dziesięć odcinków i dużo emocji - tak można podsumować trzecią edycję "Sanatorium miłości" w TVP. To właśnie w ostatnim z nich dowiemy się, kto został królem i królową turnusu. Póki co zostało jeszcze kilka tygodniu, podczas których widzowie będą przyglądać się emerytom. Sami kuracjusze podczas wielkiej gali finałowej zdecydują, kogo najbardziej polubili. Zazwyczaj taki tytuł otrzymują pogodni i bezkonfliktowi uczestnicy.

W pierwszej edycji wyróżnieni zostali Cezary i Walentyna, z kolei w drugiej - Bożena i Gerard. Wnioskując po komentarzach internautów, nie trudno odnieść wrażenie, że oni już wybrali swoje typy w obecnej odsłonie. Jeden z komentarzy tylko potwierdził te przypuszczenia.

Władek królem, a królową Halinka. Cała reszta miła i sympatyczna (może poza Andrzejem), ale bardzo nierówna w zachowaniu - czytamy jeden z komentarzy na stronie programu. 
Pani Halinka to nie tylko wesoła kobietka, ale też bardzo odważna i lubiana.
Uważam, że Pan Władysław to osoba z klasą, zawsze wyważone słowa i myślę, że nie udaje, taki po prostu jest. Szkoda że nie ma więcej takich... - takie głosy przeważają pod postami o uczestnikach. 

Halina i Władek z 'Sanatorium miłości'Halina i Władek z 'Sanatorium miłości' vod.tvp.pl

Faktycznie, patrząc na wypowiedzi fanów "Sanatorium miłości" to Halina i Władek otrzymują najwięcej komplementów. Widzowie doceniają sympatyczne usposobienie uczestniczki i klasę emeryta. Nie wiadomo jednak, czy takie samo zdanie ma reszta grupy. To przecież oni w ostatnim odcinku zdecydują, komu należy się tytuł króla i królowej turnusu. Będą też mieli zdecydowanie szerszy obraz sytuacji, spędzając z kolegami czas także poza momentami przedstawionymi w emitowanych odcinkach.

Myślicie, że widzowie będą mieli rację? Tego dowiemy się 7 marca.

Zobacz też: "Sanatorium miłości". Najbliższe odcinki zobaczymy o innej porze. TVP zmieniło godzinę emisji

Zobacz wideo Trzecia edycja "Sanatorium miłości" już została uznana za najbardziej kontrowersyjną
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.