Grała Wandę w "Sztuce kochania". Teraz będzie tancerką w nowym serialu "Nieobecni". Jak wygląda dziś Justyna Wasilewska?

29 grudnia odbyła się premiera nowego serialu Player Original, "Nieobecni". W główną rolę wcieli się znana ze "Sztuki kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" Justyna Wasilewska.

Player idzie za ciosem i znów produkuje kilkuodcinkowe hity. Tym razem padło na wyjątkowo wciągające połączenie serialu obyczajowego z wątkiem śledczym w tle. W "Nieobecnych" widzowie poznają historię Mili (Justyna Wasilewska), dla której najszczęśliwszy czas w roku - Boże Narodzenie - okazuje się wyjątkowo trudny. W tajemniczych okolicznościach dochodzi do zaginięcia całej jej rodziny!

"Nieobecni" nową produkcją Playera

Justyna Wasilewska popularność zyskała trzy lata temu, kiedy u boku Magdaleny Boczarskiej wystąpiła w "Sztuce kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". 35-letnia wrocławianka świetnie sprawdziła się również na castingu do nowego serialu Playera i otrzymała główną rolę. Bohaterka, w którą się wcieli, jest tancerką, która po długiej nieobecności przyjeżdża do rodzinnego Kasprowa, gdzie na co dzień mieszkają jej najbliżsi: Marcin (Zbigniew Stryj), Dorota (Iza Kuna) i Olek (Mateusz Czułowski) Gajdowie. Kiedy dziewczyna przekracza próg domu, okazuje się, że nikt na nią nie czeka. Wszystko jednak wskazuje na to, że przygotowania do świąt zostały rozpoczęte - w salonie stoi udekorowana choinka, w łazience pływa karp, brakuje tylko domowników. Mijają godziny, mieszkańcy Kasprowa siadają do kolacji wigilijnej, a bliscy dziewczyny nadal nie wracają...

Justyna WasilewskaJustyna Wasilewska mat. prasowe

Gdzie jest rodzina Gajdów? Do sprawy zaginięcia zostaje przydzielony Filip Zachara (Piotr Głowacki) - ekscentryczny i równocześnie genialny podkomisarz z Centrum Osób Zaginionych. Już pierwsze spotkanie Mili z policjantem to starcie dwóch bardzo silnych, ale skrajnych osobowości.

W "Nieobecnych" zobaczymy także: Danutę Stenkę, Annę Dumną, Tomasza Włosoka, Grzegorza Damięckiego oraz Łukasza Garlickiego.

Do opowiedzenia tej historii zainspirowały nas najgłośniejsze zaginięcia w Polsce. W poszukiwaniu najbliższych będziemy towarzyszyć Mili Gajdzie. Dla niej zaginięcie rodziny to dopiero początek… „Nieobecni” to przede wszystkim opowieść o tym, na ile znamy samych siebie i swoich bliskich oraz o tym, co w życiu każdego człowieka jest najważniejsze: relacjach międzyludzkich – mówi Katarzyna Czarnecka, producentka serialu.

Premiera „Nieobecnych” od 29 grudnia w Playerze!

Więcej o: