"Ludzie i bogowie" cieszą się ogromną popularnością. Telewizja Polska zdecydowała, co z drugim sezonem

Serial "Ludzie i bogowie" zadebiutował na antenie TVP we wrześniu tego roku. Obecnie planowana jest realizacja drugiego sezonu telewizyjnego hitu.

"Ludzie i bogowie" to produkcja inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, do jakich doszło w Warszawie w czasie II wojny światowej. Serial pojawił się na ekranach w jesiennej ramówce TVP. Dotychczas wyemitowano 10 z 13 planowanych w pierwszym sezonie odcinków. Serial "Ludzie i bogowie" można oglądać w każdą niedzielę o godzinie 20:15 w TVP1.

Zobacz wideo

Emisja pierwszego sezonu serialu w Jedynce dobiega końca, a zadowolona z wyników oglądalności Telewizja Polska już planuje emisję kolejnej odsłony.

ZOBACZ TEŻ: "Ludzie i Bogowie" - kiedy premiera nowego serialu TVP? O czym jest? Kto jest w obsadzie?

"Ludzie i bogowie". Będzie kolejny sezon

Jak dowiedział się portal Wirtualne Media, publiczny nadawca przewiduje kontynuację serialu, jednak nie wiadomo, kiedy zostanie wyemitowany drugi sezon. Na tę chwilę nie rozpoczęto jeszcze nawet prac na planie.

Z opublikowanych w Wirtualnych Mediach informacji wynika, że serial cieszył się bardzo dużą oglądalnością. Nic więc dziwnego, że nadawca zdecydował się na kontynuację.

Średnia oglądalność trzech pierwszych odcinków „Ludzi i bogów” (pokazanych w okresie od 13 do 27 września br.) wyniosła 2,50 mln widzów. Przełożyło się to na 16,86 proc. udziału stacji w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 11,31 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 12,87 proc. w grupie 16-59 - informuje portal Wirtualne Media.

Za reżyserię produkcji odpowiada Bodo Kox, znany z takich filmów jak "Człowiek z magicznym pudełkiem" i "Dziewczyna z szafy".

W obsadzie nowego serialu, który stał się hitem Telewizji Polskiej znaleźli się: Jacek Knap, Dawid Dziarkowski, Marianna Zydek, Anna Karczmarczyk, Tomasz Schuchardt, Julian Świeżewski, Aleksandra Justa, Patryk Szwichtenberg, Katarzyna Dorosińska oraz Bartłomiej Kotschedoff.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.