Ashley Park chorowała na raka. Gwiazda "Emily w Paryżu" szczerze o ciężkim leczeniu: Byłam łysą szesnastolatką

Ashley Park opowiedziała w najnowszym wywiadzie o chorobie, którą przebyła jako nastolatka. Aktorka znana z serialowego hitu "Emily w Paryżu" ma za sobą lata leczenia.

Ashley Park zdobyła światową popularność, dzięki serialowi emitowanemu na platformie Netflix. Chodzi oczywiście o produkcję "Emily w Paryżu", która wzbudziła mnóstwo emocji szczególnie wśród Francuzów. Mimo że zarzucono scenarzystom powielanie znanych stereotypów, to i tak widzowie z całego świata z zapartym tchem śledzą historię młodej amerykanki w mieście miłości. W serialu zagrało wielu przystojniaków, ale wyjątkowo głośno zrobiło się o serialowej Mindy Chen, która zachwyciła ogromnym talentem wokalnym. Okazuje się, że jej droga do sławy nie była łatwa. Gwiazda chorowała na białaczkę.

Zobacz wideo Ten serial podbija serca fanów na całym świecie

Ashley Park opowiedziała o swojej chorobie

29-latka udzieliła ostatnio wywiadu magazynowi "Cosmopolitan". Aktorka opowiedziała w nim nie tylko o serialu i swojej pracy artystycznej. Ashley Park otworzyła się również na temat ciężkiej choroby. Kiedy była nastolatką, zdiagnozowano u niej raka.

Nigdy nie chciałam być tylko azjatycką dziewczyną, po prostu dziewczyną. A potem skończyłam 16 lat i byłam łysą oraz chorą dziewczyną - zdradziła.

Jako nastolatka nie chciała znać potencjalnych i długoterminowych skutków ubocznych choroby. Młodziutka Ashley nie chciała wiedzieć, że jej "serce może przestać działać" lub że "może być bezpłodna". Mimo to gwiazda nie ma oporów, aby dzisiaj otwarcie mówić o tym, co przeżyła.

Nie mam nic przeciwko mówieniu o tym. Myślę, że rozmowa jest bardzo ważna. Ale doceniam również to, że nie proszą mnie o rozmowę o tym doświadczeniu.

Widzieliście już "Emily w Paryżu"? Co sądzicie o roli Ashley?