"The Voice of Poland". Wielki powrót Justyny Steczkowskiej. Wokalistka po latach pojawiła się na scenie

Justyna Steczkowska powraca na scenę muzycznego show. Po latach dała występ w "The Voice of Poland". Jej kreacja zapiera dech w piersiach. Ale ma ciało! Myślicie, że wróci do programu w roli trenerki?

Justyna Steczkowska to zdecydowanie jedna z najwybitniejszych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Artystka nie daje się pandemii i organizuje koncerty online w wyjątkowo zjawiskowych, naturalnych sceneriach. Całkiem niedawno też zawiadomiła fanów o swojej trasie koncertowej zaplanowanej na rok 2021. Cała trasa przewiduje aż 25 koncertów. Teraz, po kilku latach przerwy, Steczkowska powróciła na scenę jednego z najpopularniejszych muzycznych show.

Bayer Full, Justyna SteczkowskaMinisterstwo Kultury rozdało muzykom 400 mln złotych. 500 tys. dostał zespół disco polo

Justyna Steczkowska powraca na scenę programu "The Voice of Poland"

Justyna Steczkowska zaskoczyła widzów programu "The Voice of Poland" i pojawiła się w pierwszym z trzech finałowych odcinków. Warto przypomnieć, że wokalistka była jurorką i trenerką w drugiej, czwartej i piątej edycji programu. Szczególnie dobrze wspomina zapewne tę ostatnią, bo zwyciężyła wtedy jej podopieczna - Aleksandra Nizio. Po długiej przerwie gwiazda znowu pojawiła się na scenie muzycznego talent show. Zaśpiewała swój najnowszy singiel "Miej odwagę". Miała na sobie długą, koronkową sukienkę. Wyglądała zjawiskowo i pokazała trochę ciała. Wokalistka jest w naprawdę dobrej formie! Oprócz samego występu Steczkowska dała też wschodzącym gwiazdom dużo wsparcia. 

Najważniejsze, to ciężko pracować. Mieć dużo pozytywnych, dobrych myśli w sobie. Mieć wiarę, że masz coś do powiedzenia światu, że uda ci się mówić własnym głosem. Jeśli chcesz mówić własnym głosem, to na początek musisz go usłyszeć w sobie. Potem wiedzieć, jak powiedzieć innym, o co ci chodzi - mówiła.

Justyna SteczkowskaJustyna Steczkowska reaguje na zamieszki z 11 listopada. Opowiedziała o opiece nad mamą

Wokalistka wspomniała czasy udziału w programie. Stwierdziła, że podczas bycia trenerką towarzyszyło jej mnóstwo emocji. Zazwyczaj było miło i łatwo jednak zdarzały się i gorsze momenty, zwłaszcza te związane z pożegnaniem któregoś z uczestników. Steczkowska wspomina, że często wtedy płakała. Czy jej powrót na scenę "The Voice of Poland" zwiastuje powrót do bycia jurorką i trenerką w programie?

Zobacz wideo