"The Voice of Poland". Wielki powrót Justyny Steczkowskiej. Wokalistka po latach pojawiła się na scenie

Justyna Steczkowska powraca na scenę muzycznego show. Po latach dała występ w "The Voice of Poland". Jej kreacja zapiera dech w piersiach. Ale ma ciało! Myślicie, że wróci do programu w roli trenerki?

Justyna Steczkowska to zdecydowanie jedna z najwybitniejszych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Artystka nie daje się pandemii i organizuje koncerty online w wyjątkowo zjawiskowych, naturalnych sceneriach. Całkiem niedawno też zawiadomiła fanów o swojej trasie koncertowej zaplanowanej na rok 2021. Cała trasa przewiduje aż 25 koncertów. Teraz, po kilku latach przerwy, Steczkowska powróciła na scenę jednego z najpopularniejszych muzycznych show.

Justyna Steczkowska powraca na scenę programu "The Voice of Poland"

Justyna Steczkowska zaskoczyła widzów programu "The Voice of Poland" i pojawiła się w pierwszym z trzech finałowych odcinków. Warto przypomnieć, że wokalistka była jurorką i trenerką w drugiej, czwartej i piątej edycji programu. Szczególnie dobrze wspomina zapewne tę ostatnią, bo zwyciężyła wtedy jej podopieczna - Aleksandra Nizio. Po długiej przerwie gwiazda znowu pojawiła się na scenie muzycznego talent show. Zaśpiewała swój najnowszy singiel "Miej odwagę". Miała na sobie długą, koronkową sukienkę. Wyglądała zjawiskowo i pokazała trochę ciała. Wokalistka jest w naprawdę dobrej formie! Oprócz samego występu Steczkowska dała też wschodzącym gwiazdom dużo wsparcia. 

Najważniejsze, to ciężko pracować. Mieć dużo pozytywnych, dobrych myśli w sobie. Mieć wiarę, że masz coś do powiedzenia światu, że uda ci się mówić własnym głosem. Jeśli chcesz mówić własnym głosem, to na początek musisz go usłyszeć w sobie. Potem wiedzieć, jak powiedzieć innym, o co ci chodzi - mówiła.

Wokalistka wspomniała czasy udziału w programie. Stwierdziła, że podczas bycia trenerką towarzyszyło jej mnóstwo emocji. Zazwyczaj było miło i łatwo jednak zdarzały się i gorsze momenty, zwłaszcza te związane z pożegnaniem któregoś z uczestników. Steczkowska wspomina, że często wtedy płakała. Czy jej powrót na scenę "The Voice of Poland" zwiastuje powrót do bycia jurorką i trenerką w programie?

Zobacz wideo
Więcej o: