"The Voice of Poland". Hamza zaśpiewał po polsku, Tomson i Baron nie docenili. Widzowie grzmią: Chłopaki, daliście ciała

Program "The Voice of Poland" wskoczył na kolejny poziom. Trenerzy wybrali uczestników, którzy będą walczyć w odcinkach na żywo. Widzowie są oburzeni niektórymi decyzjami.

W sobotnim odcinku show TVP2 "The Voice of Poland" uczestnicy wzięli udział w nokautach. Spośród skompletowanych do tej pory drużyn trenerzy musieli wybrać czterech wokalistów, którzy spróbują swoich sił w odcinkach na żywo. Decyzje niektórych wywołały spore poruszenie wśród widzów. Edyta Górniak nie dała szansy Annie Serafińskiej, która była uznawana za faworytkę. Oberwało się także Tomsonowi i Baronowi.

Zobacz wideo Edyta Górniak zaskoczyła wyznaniem

"The Voice of Poland". Hamza odpadł w nokautach

W swojej drużynie mieli Hamzę, Marokańczyka mieszkającego w Polsce. Mężczyzna zachwycił widzów swoją wrażliwością i talentem. Podczas nokautów podjął się bardzo trudnego zadania - zaśpiewał piosenkę po polsku, choć nie radzi sobie z naszym językiem.

Michał SzpakMichał Szpak na zdjęciu sprzed 10 lat. Siostra muzyka pokazała, jak bardzo się zmienił

Wybrał utwór Kamila Bednarka "Spragniony". Mimo to Tomson i Baron zdecydowali, że powinien zakończyć swoją przygodę z programem na tym etapie. Na oficjalnym profilu show na Facebooku zawrzało. Widzowie są oburzeni i nie kryją, że nie rozumieją zachowania chłopaków z zespołu Afromental:

No i chłopaki daliście ciała. Oryginalność idąca w parze z talentem nie zdarza się często. Hamza to ma.
Hamza został bardzo słabo potraktowany, a wypadł naprawdę bardzo dobrze. Podkreślając fakt, że śpiewał w nieznanym sobie języku...
Tragedia. Co oni zrobili z takim talentem?! Hamza, jesteś najlepszy, płaczę razem z Tobą i nad tą niesprawiedliwością. Straciliście panowie w moich oczach i sercu - piszą oburzeni.

The Voice of Poland"The Voice of Poland". Oburzająca decyzja Edyty Górniak. Z programem pożegnał się czarny koń tej edycji

Niektórzy uważają, że to on był największą perełką w programie, a Tomson i Baron stracili kandydata na zwycięzcę tej edycji. Nie wierzą, by Natalia Szczypuła, Adam Kalinowski, Bartosz Utracki i Michał Bober na tyle zachwycili widzów, by wygrać ten sezon.

A Wy jak sądzicie?