"Taniec z Gwiazdami". Finał już dziś! O której godzinie dowiemy się, kto wygra? Kto wystąpi w finale?

Już dziś ostatni odcinek 11. edycji programu "Taniec z Gwiazdami". Finał tej edycji można będzie oglądać od godziny 20:05 na Polsacie. Zmierzą się ze sobą dwie pary - Julia Wieniawa ze Stefano Terrazzino i Edyta Zając z Michałem Bartkiewiczem. Przed godziną 22 poznamy zwycięską parę, zdobywców Kryształowej Kuli.

"Taniec z Gwiazdami" powrócił na ekrany na początku września. Po kilkumiesięcznej przerwie na sali treningowej pojawiła się Julia Wieniawa ze Stefano Terrazzino i Edyta Zając z Michałem Bartkiewiczem. Już w piątek zaprezentują efekty swoich ostatecznych ćwiczeń i dowiemy się, kto wygra 11. edycję programu. Stanie się to szybciej, niż pierwotnie planowały władze Polsatu.

"Taniec Gwiazdami". Kiedy i gdzie oglądać finałowe występy Julii Wieniawy i Edyty Zając?

"Taniec z Gwiazdami" za chwilę się zakończy. Zanim to się stanie, widzowie dowiedzą się, kto wytańczył kryształową kulę i sporą nagrodę pieniężną. Zawalczą o nią Edyta Zając z Michałem Bartkiewiczem i Julia Wieniawa ze Stefano Terrazino. Wygrana jednej z par będzie oznaczać, że to właśnie oni najlepiej poradzili sobie na parkiecie i zdobyli ogromne uznanie fanów, którzy zdecydowali się oddać na nich swój głos. 

Zobacz też: "Taniec z Gwiazdami". Finał zobaczymy o wiele szybciej niż się spodziewaliśmy

Wiadomo, że 11. edycja "Tańca z Gwiazdami" nie przebiegała tak, jak pierwotnie było to zaplanowane. Już na początku roku widzowie mogli obejrzeć kilka odcinków programu, jednak w wyniku sytuacji w kraju i na świecie władze Polsatu zdecydowały się na zawieszenie show. Nie wiadomo było czy i kiedy odbędzie się finał programu.

Wielki powrót nastąpił na początku września. Z każdym odcinkiem malała liczba par - nie zawsze wynikało to jednak z tego, że zdobyli najmniej głosów widzów. Sylwester Wilk zrezygnował z udziału ze względu na zalecenia lekarskie (ostatecznie do niego powrócił przed finałem), z kolei Sylwia Lipka, Rafał Maserak, Bogdan Kalus i Lenka Klimentova musieli odizolować się od reszty uczestników.

Ostatecznie w związku z pogarszającą się sytuacją, zdecydowano się przesunąć termin finału na wcześniejszy. Dlatego to właśnie w piątek 23 października na parkiecie zobaczymy dwie finałowe pary - Edytę Zając i Michała Bartkiewicza oraz Julię Wieniawę i Stefano Terrazzino. 

Zobacz wideo Julia Wieniawa wróciła na plan "Tańca z Gwiazdami"

"Taniec z Gwiazdami". O której godzinie finał?

Okazało się, że nieszczęśliwe zbiegi okoliczności sprawiły, że finał "Tańca z Gwiazdami" pojawi się wcześniej, niż był to zaplanowane po powrocie na sale treningowe we wrześniu. Oświadczenie wydane przez Polsat brzmiało następująco:

W dziewiątym odcinku 11. edycji miały wystąpić cztery pary. Niestety na parkiecie nie zatańczyli Sylwia Lipka i Rafał Maserak , a decyzją widzów z programem pożegnali się Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz. Ten bieg wydarzeń oraz zdrowie i bezpieczeństwo naszych uczestników i pracowników, wpłynął na podjęcie przez producenta decyzji o przyspieszeniu emisji finałowego odcinka.

Tym samym jasne stało się, że finał "Tańca z Gwiazdami" odbędzie się jeszcze w październiku, a nie listopadzie, jak pierwotnie było to ustalone. Finał 11. edycji tanecznego show zobaczymy w piątek, 23 października o 20:05 w Polsacie lub później - na VOD programu.

Więcej o: