"Love Island". Marietta znów zakochana! Dodała zdjęcie z nowym partnerem. "Kim jest ten seksowny chłopak?"

Za nami finał drugiej edycji "Love Island", a my nadal wspominamy uczestników pierwszej serii show. Bohaterowie programu nie dają o sobie zapomnieć i wciągają internautów w miłosne gierki. Tym razem uwagę skupiamy na Marietcie Fiedor, która pochwaliła się nowym partnerem.

Marietta Fiedor wystąpiła w pierwszej edycji programu "Love Island. Wyspa miłości". To właśnie w hiszpańskiej willi na oczach milionów widzów poznała Franka Rumaka, z którym stworzyła kilkumiesięczny związek. Relacja pary nie przetrwała próby czasu, a mężczyzna zdążył już pochwalić się nową miłością. Okazuje się, że uczestniczka show również znalazła drugą połówkę. Marietta opublikowała w sieci zdjęcie z przystojnym partnerem. 

Marietta z "Love Island" pokazała chłopaka

Sympatycy miłosnego programu wróżyli Marietcie i Frankowi wspólną przyszłość. Niestety, relacja pary podzieliła los innych związków powstałych podczas pobytu w hiszpańskiej willi. Smutne chwile nie ominęły Oliwii i Maćka, a pod koniec września informację o rozstaniu przekazali również zwycięzcy show - Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska. Uczestnicy "Love Island" nie poddają się i nadal poszukują prawdziwego uczucia. Marietta jest znów zakochana, a nowego partnera przedstawiła światu za pośrednictwem Instagrama. 

Kim jest ten seksowny chłopak? - zapytała zaczepnie w opisie pod zdjęciem z przystojnym brunetem, dodając emotikonę w kształcie serca oraz hashtag #fitcouple. 
 

Fotografię, na której widać czułe uściski i pocałunki pary, skomentowała inna uczestniczka "Love Island", Oliwia Miśkiewicz. Z treści wpisu wynika, że kobiety nadal utrzymują ze sobą stały kontakt. 

Sexi flexi! Kiedy wpadacie do nas? - skierowała pytanie do zakochanych. 

Na odpowiedź Fiedor nie trzeba było długo czekać. Marietta stwierdziła, że odwiedzi koleżankę z programu w przyszłym miesiącu. A tymczasem my już teraz życzymy bohaterce "Love Island" i jej nowemu chłopakowi przede wszystkim wytrwałości. 

Zobacz wideo Co słychać u uczestników 2. edycji "Love Island"? Oliwia i Mikołaj odpowiadają na pytania!
Więcej o: