Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak się rozstali. Uczestnicy "Love Island" komentują i stają po stronie Sysi. "To było nieuniknione"

Uczestnicy pierwszej edycji programu "Love Island. Wyspa miłości" okazali Sysi mnóstwo wsparcia w komentarzach. Niestety, Mikołaj nie mógł liczyć na równie ciepłe słowa.

Związek Sylwii Madeńskiej i Mikołaja Jędruszczaka jeszcze pod dachem willi na wyspie miłości budził wiele kontrowersji. Zarówno uczestnicy, jak i fani programu "Love Island. Wyspa miłości" zarzucali im "nieszczerość" i "udawanie uczuć" tylko po to, by zgarnąć główną nagrodę, czyli 100 tysięcy złotych.

Zobacz wideo "Love Island". Do programu dołączy nowa uczestniczka

Kiedy po zakończeniu hitowego show Polsatu okazało się, że Mikiemu i Sysi nie chodziło jedynie o pieniądze, a ich związek zdał test "prawdziwego życia", złośliwe głosy na chwilę ucichły. Niestety, szybko wyszło na jaw, że była to tylko cisza przed burzą, a głosy "życzliwych" wróciły ze zdwojoną siłą. 

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się. Uczestnicy "Love Island" wspierają Sylwię

Choć jeszcze w piątkowy wieczór Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak po odcinku "Tańca z gwiazdami" snuli wyobrażenia o wspólnym ślubie, okazało się to być jedynie medialną zagrywką. Zaledwie kilka godzin później tenisista opublikował post na Instagramie, w którym wyznał, że zerwał z tancerką, ale wciąż ją kocha i ma oczy pełne łez, pisząc to wszystko. 

Niedługo później swoją wersję wydarzeń opublikowała także Sysia, która zasugerowała, że związek z Mikołajem podcinał jej skrzydła, a miłość była ślepa. Przyznała również, że nie podołała "wyzwaniu". 

Uczestnicy pierwszej edycji "Love Island. Wyspa miłości" okazali Sysi ogrom wsparcia:

Słońce! Dasz radę! Czas upłynie i będzie tylko lepiej! Zaufaj mi - napisała Marietta Fiedor, która sama niedawno przechodziła przez rozstanie po programie.

Na duchu podtrzymał Sylwię także Franek Rumak, były chłopak Marietty:

Nawet jeżeli jesteśmy znani z internetowych zaczepek i było dużo złej krwi bla bla bla, ale moim zdaniem to było nieuniknione i na dobre Tobie wyjdzie. Naprawdę. Wiadomo, że teraz będzie ciężko, bo dużo rzeczy się posypało. Nie będę się tutaj rozwodzić, pisać nie wiadomo co... Życzę tylko zdrówka! - napisał.

Post Sysi nieoczekiwanie skomentował także... Mikołaj Jędruszczak. Ekschłopak tancerki wstawił dwie emotikonki: złamane i czarne serce. Fani nie przyjęli najlepiej jego obecności wśród komentatorów:

Odpuść sobie te żałosne komentarze, jesteś tak toksyczną osobą, że aż przykro patrzeć.
To już dziecinada - piszą zniesmaczeni.

Post Mikołaja na Instagramie pozostał jakby niezauważony przez pozostałych "islandersów". Nikt z uczestników programu nie starał się podtrzymać go na duchu w tej trudnej sytuacji. A jeśli okazał mu wsparcie, nie zdecydował się zrobić tego publicznie.