Związek Marietty i Franka z "Love Island" przechodzi kryzys? Celebrytka odpowiedziała fanom, że nie wie, czy spędzi sylwestra z ukochanym

"Love Island". W związku Marietty i Franka nie dzieje się najlepiej? Fani wypytują o dziewczynę, z którą mężczyzna był na śniadaniu, a celebrytka informuje, że nie wie, czy spędzi z ukochanym sylwestra.

"Love Island" wypromowało kilkoro celebrytów. Finaliści programu świetnie radzą sobie w mediach społecznościowych. Jedni rozwijają swoją miłość, a inni się rozstają. Ostatnio wiele pisaliśmy o Oliwii i Maćku, a dziś na językach są Marietta i Franek. 

Marietta i Franek przechodzą kryzys?

Źródłem informacji na temat nowych celebrytów wykreowanych przez Polsat, są ich instagramowe profile. To tam dzielą się z fanami swoim życiem prywatnym. Ostatnio Franek pokazał, że był na śniadaniu z tajemniczą kobietą. Obserwatorzy Marietty zaczęli wypytywać, kim była ta pani. Ona postanowiła odpowiedzieć podczas Q&A. 

Znajoma. Nie mam z tym problemu. Ja mam wielu znajomych płci męskiej i uważam to za normalne. Jeśli ma się do siebie zaufanie, to nie widzę w tym nic dziwnego.

Wydawało się więc, że plotki na temat kryzysu w ich związku znikną. Wtem Fiedor zakomunikowała, że nie wie, czy spędzi sylwestra z partnerem. 

Nie wiem, czy spędzimy go razem. Ja nie mam zamiaru siedzieć w domu.

Cóż, wychodzi więc na to, że pojawiły się delikatne spięcia. Niemniej jednak trzymamy za nich kciuki i mamy nadzieję, że wszystko skończy się dobrze. 

CW

Marietta i Franek opowiedzieli o wspólnym mieszkaniu. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.