"Love Island". Do Wyspiarzy dołączy nowa uczestniczka. To gwiazda programu "Top Model"

Po ostatnim dniu na Wyspie Miłości emocje nie ostygną nawet na chwilę. Na Wyspiarzy czeka już kolejna porcja wrażeń i niespodzianek, które spowodują małe tornado w willi. Mowa o nowej uczestniczce, która dziś wieczorem dołączy do programu "Love Island".

W programie "Love Island" mamy aktualnie cztery pary. Tworzą je: Oliwia i Mikołaj, Ola i Rafał, Julia i Dominik, Alicja i Igor. Oprócz nich w willi znajduje się trójka singli: Kamil, Mundek i Nicki. Jednak grono osób bez pary się powiększy. W najbliższym odcinku do Wyspiarzy dołączy nowa uczestniczka. Może nieźle namieszać!

Zobacz stroje kąpielowe na Avanti24.pl!

Zobacz wideo Monika i Marietta poprawiają urodę

"Love Island". Pojawi się nowa uczestniczka

Piękna, wysoka i szczupła brunetka z pewnością zrobi wrażenie na Wyspiarzach, a Islanderki będą bacznie przyglądać się zarówno nowej mieszkance, jak również swoim partnerom. Zwiastun odcinka, w którym Magda zjawi się na Wyspie Miłości, pojawił się na oficjalnym profilu na Instagramie show. Internauci są pod wrażeniem urody nowej mieszkanki willi:

Nowa uczestniczka to petarda. Dziewczyny, możecie czuć się zagrożone, żadna nie jest bezpieczna.
Dziewczyna, która weszła obecnie, jest najpiękniejsza.
Wow, piękna kobieta - piszą.
 

Okazuje się jednak, że już wcześniej brała udział w innym show. Pojawiła się w 8. edycji "Top Model". To nie wszystkim się spodobało i w komentarzach pojawiły się zarzuty, że produkcja stawia na osoby, które mają na swoim koncie przygodę z telewizją. I jest w tym sporo prawdy - Natalia wzięła wcześniej udział w "Projekt Lady", Nicki walczyła m.in. w show "Najgorszy kucharz", a Kamil jest gwiazdą zagranicznych programów rozrywkowych.

 

Mimo wszystko nowa Islanderka może podkręcić atmosferę wśród uczestników. Ciekawe, czy skusi się na jednego z wolnych Wyspiarzy, czy może spróbuje poflirtować z jednym z zajętych mieszkańców? Z kim byście ją widzieli? Najbliższy odcinek już dziś o godzinie 22:10 na antenie Polsatu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.