"Love Island". Skądś znamy te uczestniczki. Jedna była w "Projekt Lady", a druga bawiła się z Kubicką i Pisarek

W nowym sezonie "Love Island" nie brakuje znanych twarzy. Poznajecie je?

Za nami premiera drugiego sezonu "Love Island". W randkowym show Polsatu single szukają szczęścia (w miłości i finansach) na oczach widzów. Muszą przy tym wykazać się nie tylko umiejętnością flirtowania, ale też sprytem. Programy reality show mają to do siebie, że ich uczestnicy zazwyczaj wcześniej brali już udział w innych projektach przed kamerą. Nie inaczej jest tym razem.

"Love Island". Skądś kojarzymy te twarze

Na pierwszy ogień Julia Nowakowska. Blondynka z ponad setką tysięcy obserwatorów na Instagramie ma już za sobą pierwsze doświadczenia w show-biznesie. Dziewczyna wystąpiła w teledysku Malika Montany i Smolastego oraz jednym z filmików na kanale "Abstrahuje". Fotografowała się też u boku Karoliny Pisarek i Sandry Kubickiej. Coś nam mówi, że już niedługo będzie o niej bardzo głośno.

 

Z kolei Natalia Lieber ma już za sobą udział w czwartej edycji programu "Projekt Lady". Tam dała się poznać jako miłośniczka powiększania ust i tipsów. Ostatecznie nie przeszła jednak pełnej metamorfozy w damę i odpadała w połowie sezonu. Jak widać, nie przestaje walczyć o uwagę mediów i zdecydowała się na udział w kolejnym show.

 

W pierwszej edycji "Love Island" również nie brakowało uczestników, którzy już wcześniej stawiali pierwsze kroki w szeroko pojętym show-biznesie. Dominik przyznał się do roli w filmie pornograficznym, Ada grała w "Apetycie na miłość", a Monika pracowała jako makijażystka gwiazd, w tym Karoliny Gilon.