"Love Island". Wiemy, kim jest nowa uczestniczka Niki. Ma już trzy inne programy za sobą

Do ekipy "Love Island" dołączy nowa uczestniczka - Niki. I chociaż jeszcze niewiele o niej nie wiadomo, nam udało się dotrzeć do informacji, co robiła wcześniej. Na swoim koncie ma udział m.in. w "Ex na plaży", "Najgorszy kucharz" czy "Damy i wieśniaczki". Czym jeszcze może poszczycić się Niki?

W zapowiedzi wtorkowego odcinka "Love Island" pojawiła się informacja, że na wyspie zamieszka nowa uczestniczka. Chociaż nie wiadomo jeszcze, jak zareagują na nią Islandersi, my już wiemy, czego mogą się po niej spodziewać. Dziewczyna od kilku lat pojawia się w telewizyjnych programach, a wielu widzów dobrze ją już na.

Kim jest nowa uczestniczka Niki z "Love Island"?

Alicja Kolasińska urodziła się w 1994 roku w Białymstoku. Tworzy muzykę i swój kanał społecznościowy na Instagramie, na którym przybrała pseudonim Nicki Queen. Swoje dzieciństwo spędziła w Łomży i już jako dziecko zajmowała czołowe miejsca w licznych konkursach i festiwalach piosenki. Lekcje śpiewu pobierała od samej Elżbiety Zapendowskiej. Uczęszczała też na lekcje gry na instrumentach, takich jak skrzypce, pianino czy gitara.

W 2016 roku próbowała swoich sił w konkursie piękności i to z całkiem niezłym skutkiem - została wtedy finalistką Miss Ziemi Łomżyńskiej.

 

Nicki Queen ma na swoim koncie udział w kilku programach telewizyjnych, m.in. „Ex na plaży”, „Najgorszy kucharz” czy „Damy i wieśniaczki”. W jednym z nich deklarowała się, że zrobi karierę na miarę Lady Gagi.

 

Chodzenie z jednego do drugiego show to jednak nie jedynie zainteresowanie dziewczyny. Uwielbia także śpiewać, a jej disco-polowe kawałki cieszą się w sieci sporym zainteresowaniem. Jest znana z takich przebojów jak „To nie ja” i „Na jedną chwilę”. 

 

Co teraz robi Nicki z "Love Island"?

Widać wyraźnie, że nowa uczestniczka "Love Island" od kilku lat skupia się na promocji swojej osoby w mediach społecznościowych. Nie da się ukryć, że dziewczyna zawsze lubiła chwalić się kolejnymi wyczynami w sieci.

Ostatni kawałek na jej kanale na YouTubie pojawił się ponad rok temu, a ona sama nie wrzuca już zdjęć z koncertów, jak robiła to dawniej. Teraz w większości na jej koncie znajdziemy zdjęcia z zabiegów poprawiających urodę lub fotki, na których pręży szczupłe ciało. Wyraźnie polubiła się także z kamerą - udziały w trzech, za chwilę czterech programach, to wyraźnie coś, na co poświęca teraz swój czas.

Co o niej myślicie?

Zobacz też: "Love Island". Ada odeszła z programu. "Bardzo tęsknię za swoim życiem prywatnym"

Zobacz wideo Uczestniczki "Love Island" powiększyły biust
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.