Gwiazda TTV urodziła. Dodała zdjęcie z maluchem. Zdradziła jego płeć i imię

Patrycja Szreder, gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem", została mamą. Zdjęciem z dzieckiem pochwaliła się na Instagramie.

10 lipca 2020 to jeden z najszczęśliwszych dni w życiu gwiazdy "Gogglebox. Przed telewizorem". Patrycja Szreder powitała wtedy na świecie swoje pierwsze dziecko. Przy okazji zdradziła, że doczekała się syna, któremu nadała imię Aleksander.

"Gogglebox. Przed telewizorem". Patrycja Szreder urodziła

Na jej profilu pojawiło się zdjęcie ze szpitalnego łóżka, na którym leży i trzyma w ramionach dziecko. We wpisie nie tylko podzieliła się z obserwatorami imieniem, jakie wybrali, lecz napisała także, ile waży i mierzy maluch.

Jesteśmy już razem. To nasz najszczęśliwszy dzień w życiu. Mam na imię Aleksander. Urodziłem się 10.07.2020. Godzina 8:16. Ważę 3, 290 kg i mam 54 cm - dowiadujemy się.
 

W komentarzach posypały się gratulacje. Niektórzy zwrócili uwagę na to, jak wygląda świeżo upieczona mama, która pozuje w pełnym i idealnie wykonanym makijażu:

Pierwszy raz widzę taki perfekt look po porodzie.
Gratulacje. Piękne imię dla synka.
Tak cudownie można wyglądać po porodzie?! Gratulacje - komplementują.
Zobacz wideo Sylwia Bomba w "Kole Plotka

Patrycja wiadomością o ciąży podzieliła się z fanami po raz pierwszy w lutym. Dodała na Instagramie zdjęcie w bieliźnie z odsłoniętym brzuchem i wyznała, że spełnia się ich największe marzenie. Podkreśliła, że razem z ukochanym nie mogą doczekać się nowej przygody oraz momentu, kiedy będą spełniać się jako rodzice. Od tego momentu chętnie pokazywała na swoim profilu, jak mija jej ciąża. Pokazywała rzeczy, jakie nabyli dla dziecka oraz z dumą prezentowała krągłości.

My również gratulujemy i witamy malucha na świecie!