"Milionerzy". Te cztery imiona znaczą to samo. Jednego z nich nie ma w osobistych dokumentach Mozarta ani w jego listach. - odpowiedź na pytanie

Te cztery imiona znaczą to samo. Jednego z nich nie ma w osobistych dokumentach Wolfganga Amadeusza Mozarta ani w jego listach - przed takim pytaniem stanął uczestnik nowego odcinka "Milionerów". Jaka jest poprawna odpowiedź? Czy uczestnik programu zdobył 75 tys. zł?

W 294. odcinku "Milionerów" uczestnik programu musiał zmierzyć się z pytaniem dotyczącym jednego z najsłynniejszych kompozytorów muzyki klasycznej. Jak poradził sobie z pytaniem? Czy zdobył 75 tysięcy i otworzył sobie drogę do najwyższej wygranej w programie?

Zobacz wideo Czy Sandra Kubicka chce mieć dzieci? "Będę niesamowitą matką"

Te cztery imiona znaczą to samo. Jednego z nich nie ma w osobistych dokumentach Wolfganga Amadeusza Mozarta ani w jego listach.

A. Gottlieb

B. Amade

C. Theophilus

D. Bogumił

"Milionerzy" - odpowiedź na pytanie. Te cztery imiona znaczą to samo. Jednego z nich nie ma w osobistych dokumentach Wolfganga Amadeusza Mozarta ani w jego listach.

Uczestnik programu wiedział, że wszystkie wymienione imiona oznaczają osobę umiłowaną przez Boga. Pan Bartłomiej postanowił skorzystać z koła ratunkowego w postaci telefonu do przyjaciela. Niestety telefon nie skierował go na żadną z odpowiedzi.

Pan Bartłomiej ostatecznie zdecydowała się na zaznaczenie wariantu C - Theophilus.

Niestety tym razem się nie udało. Uczestnik programu zaznaczył niepoprawną odpowiedź. Imieniem, które nie pojawiło się w osobistych dokumentach ani listach Mozarta jest Bogumił. Poprawną odpowiedzią jest wariant D. Uczestnik odszedł z programu z progiem gwarantowanym 40 tys. zł.