Finał "MasterChef Junior". Wiemy, kto wygrał 5. edycję show!

"MasterChef Junior" za nami. Wiemy, kto jest wielkim wygranym 5. edycji popularnego formatu TVN.

Finał "MasterChef Junior" został wyemitowany w telewizji TVN 10 maja 2020 roku. To już 5. edycja polskiej odsłony kultowego show, w którym dzieci mogą zaprezentować swoje talenty kulinarne. Przypomnijmy, że w poprzednich latach na miano MasterChefa w kategorii Junior zapracowali: Natalia Paździor, Julia Cymbaluk, Bartosz Kwiecień oraz Paulina Foremny. Teraz do tego zacnego grona dołączył kolejny adept sztuki gotowania.

Zobacz wideo Karolina Gilon pokazuje, jak przyrządzić pyszne curry

Finał "MasterChef Junior". Kto wygrał?

W finałowym odcinku 5. edycji "MasterChef Junior" zobaczyliśmy troje najbardziej uzdolnionych uczestników tej edycji formatu: Sonię Rudolf, Gaję Suchocką oraz Franciszka Lorenca. Każdy z młodych kucharzy dał z siebie wszystko. Niestety, zwycięzca mógł być tylko jeden. Statuetkę z rąk jurorów odebrała 9-letnia Gaja Suchocka.

Finał "MasterChef Junior". Widzowie komentują

Po ogłoszeniu informacji, kto został kolejnym laureatem "MasterChef Junior" w mediach społecznościowych posypały się komentarze. 

Trójka zasłużyła sobie.Gratuluję wszystkim uczestnikom, bo w tym wieku gotować. Są lepsi od niejednego dorosłego kucharza. Wszyscy jesteście zwycięzcami.

Wspaniałą dziewczynka!!! Brawo! Bardzo Jej kibicowałam.

Cudna dziewczynka...szczera, otwarta, naturalna.

Ona ma 9 lat! Pełen podziw za to, co potrafi w tym wieku.  

Od początku była moją faworytką - pisali widzowie. 

I faktycznie, Gaja Suchocka była jednym z faworytów tej edycji "MasterChef Junior". Również gratulujemy zwyciężczyni i życzymy jej kolejnych sukcesów. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.