"Dorota inspiruje". Małżeństwo remontowało mieszkanie, lecz zabrakło im pomysłów. Kuchnię odmieniła im Szelągowska. Piękna!

W siódmym odcinku "Dorota inspiruje" Szelągowska pomogła wyremontować kuchnię swojej imienniczce i jej mężowi, Aleksandrowi. Efekt? Wow!

Dorota Szelągowska znów wyruszyła na ratunek. Tym razem w swoim autorskim programie, "Dorota inspiruje", zajęła się kuchnią młodego małżeństwa. Zrobiła wszystko, by ponura ściana i kilka mebli zgrały się z resztą mieszkania. Wyszło naprawdę super. Sami chcielibyśmy zamieszkać w mieszkaniu Aleksandra i jego żony!

Zobacz wideo Dorota Szelągowska pokazała, jak urządziła mieszkanie [Źródło: x-news]

Dorota Szelągowska dekoruje kuchnię Doroty i Aleksandra

Dorota i Aleksander cierpliwie urządzają swoje pierwsze mieszkanie. Zakupili je jakiś czas temu z rynku wtórnego. Zastany wystrój i rozkład pomieszczeń nie do końca ich zadowolił, dlatego postanowili trochę pokombinować. Prace remontowe w mieszkaniu zachodzą sukcesywnie, a Aleksander wiele robót wykonuje samodzielnie. Oczywiście wszystko dzieje się pod baczną obserwacją żony, która w tym czasie zajmuję się ich córką.

'Dorota inspiruje''Dorota inspiruje' mat. prasowe

Remont trwał jednak i trwał. Wydawać by się mogło, że zadomowił się na dobre. Małżeństwu zabrakło pomysłów i sił, aby dokończyć remont kuchni. Na szczęście pojawiło się światełko w tunelu. W zakończeniu metamorfoz pomogła Dorota Szelągowska, która odmieniła kuchnię pary, w której stała jedynie lodówka. 

ZOBACZ TEŻ: "Dorota inspiruje". Dorota Szelągowska odmieniła kawalerkę bohaterów nie do poznania. Wygląda na znacznie większą

W dobie, kiedy siedzimy w domu i izolujemy się od społeczeństwa, wielu ludzi decyduje się na odświeżenie swoich czterech ścian. Jeśli brakuje Wam inspiracji, z pomocą zawsze przyjdzie Wam Szelągowska, której autorski program możecie oglądać w każdą niedzielę o godzinie 18:00 na antenie TVN-u.

Więcej o: