Siedzisz w domu? Nie nudź się, włącz telewizor. Oto lista dzisiejszych filmów i programów, które możesz zobaczyć

Dla wszystkich obecny czas nie jest najłatwiejszy. Choć wielu z nas marzyło o odpoczynku w domowym zaciszu, na dłuższą metę może wydawać się on męczący. Jak zająć sobie wolny czas? Sprawdziliśmy, co zobaczycie dzisiaj wieczorem w telewizji.

Rzeczy, którymi możemy zająć się w wolnym czasie, jest masa. Możesz rozwijać swoje hobby, spędzać czas z rodziną lub zrelaksować się przed telewizorem. I jak widzimy, każda stacja stara się zrobić wszystko, aby ich oferta była najbardziej atrakcyjna. Co dziś zobaczymy w telewizji? Znajdziemy nawet światowe hity.

Poniedziałek wieczorem - co ciekawego w telewizji?

Stacje telewizyjne zdecydowanie prowadzą ze sobą konkurują. Każda z nich proponuje nowości dla widza. Program pierwszy Telewizji Polskiej jak zawsze poszła w klasykę i nie zmieniła znacznie scenariusza. Dziś wieczorem możemy obejrzeć serial obyczajowy "Leśniczówka" a tuż po nim emitowany zostanie spektakl Teatru Telewizji pt. "Cena". Dla osób lubiących teatry to całkiem ciekawe rozwiązanie, zwłaszcza, że obecnie nie da się wybrać na żadną sztukę "na żywo".

TVP 2 również została przy klasycznych serialach, które lubiane są przez dużą rzeszę widzów. Będziemy mogli zobaczyć kolejny odcinek "M jak miłość", a później serial "O mnie się nie martw".

Polsat natomiast zaserwowuje nam światowy hit. Już o 20:00 widzowie będą mogli obejrzeć amerykański film "Deadpool", w którym główną rolę gra Ryan Reynolds. Natomiast TVN pozostało przy swoich poniedziałkowych klasykach. Po programie "Milionerzy" będziemy mogli obejrzeć kolejny odcinek serialu "Kod genetyczny". W TVN 7 jak zawsze emitowany zostanie odcinek "Hotelu Paradise" a tuż po nim zobaczymy serial komediowy "Volta".

Gdy ktoś jest jednak zwolennikiem internetowych platform, Anna Wendzikowska zrobiła listę najlepszych seriali i filmów na Netfliksie, którą możecie zobaczyć TUTAJ.

Podzielcie się z nami, jak spędzacie wolny czas i jakie są wasze filmowe typy.

BO