"Dance, Dance, Dance". Rafał Mroczek skrytykował ocenę Idy Nowakowskiej. "Pojawiła się presja"

Rafał Mroczek nie wytrzymał i mocno odniósł się do oceny Idy Nowakowskiej z poprzedniego odcinka. Tancerka wstała nawet z fotela.

"Dance, Dance, Dance" nie przestaje budzić emocji wśród telewidzów i internautów. Najbardziej komentowane nie są taneczne podrygi uczestników, a opinie jury i ewentualne potyczki słowne, których dzięki Annie Musze do tej pory nie brakowało. Tym razem widzowie mieli powtórkę z rozrywki, jednak dzięki  Idzie Nowakowskiej. Rafał Mroczek odniósł się do jej ostrej oceny z poprzedniego odcinka. Tancerka była na tyle zaskoczona, że wstała ze swojego jurorskiego fotela i poszła do Mroczka na scenę. 

Rafał Mroczek skrytykował ocenę Nowakowskiej w "Dance, Dance, Dance"

Przemysław Cypriański i Rafał Mroczek świetnie radzą sobie na parkiecie "Dance, Dance, Dance". Przez internautów oceniani są jako faworyci, podobne przychylne zdanie na ich temat mają również jurorzy, którzy pozytywnie oceniają ich postępy, jednak są wobec nich bardziej wymagający niż wobec pozostałych uczestników.

W poprzednim odcinku Ida Nowakowska, oceniając taniec Mroczka, ku motywacji i przestrodze zaznaczyła, że jeżeli w kolejnym odcinku się pomyli, to oceni ich występ na 0. Jak się okazuje, te słowa mocno zabolały aktorka "M jak miłość", ponieważ myślał o nich przez cały tydzień. Po najnowszym występie jeszcze przed ocenami jury, Mroczek odebrał mikrofon Kammelowi i odniósł się do słów Idy z poprzedniego odcinka.

Pamiętasz, jak mi powiedziałaś tydzień temu, że jak się pomylę, to ocenisz nas na 0? Wtedy pojawiła się u mnie taka presja, bo już w tym momencie wiedziałem, że będę przez cały tydzień walczył tylko z tym, a nie z tym że wyjdę, dostanę nową choreografię i będę się nią bawił. To jest dla nas naprawdę istotne- powiedział Mroczek w kierunku jury.

Po tych słowach Ida Nowakowska opuściła swój fotel, ale nie żeby wyjść obrażona ze studia, tylko po to, aby wejść na scenę i przytulić Mroczka. Tancerka tłumaczyła, że takiego oceniania nauczyła się w szkole baletowej, gdzie panował niemały rygor. 

Myślicie, że Mroczek ma rację, a ocena Idy była nieco nie na miejscu?

RG

Więcej o: