Anna Mucha w nowym "DDD" prawie doprowadzi Stankiewicz do łez. "Pozwólcie, że ja tego nie ocenię"

Przed nami drugi odcinek show "Dance, dance, dance". Już wiemy, że po raz kolejny dojdzie do napiętej sytuacji pomiędzy jurorką Anną Muchą a uczestniczką Kasią Stankiewicz.

Na planie "Dance, dance, dance" znowu będzie gorąco. W sobotę choreografie ze znanych na całym świecie wideoklipów zaprezentuje sześć duetów, a wśród nich Katarzyna i Anna Stankiewicz, które w pierwszym odcinku zdobyły najmniejszą liczbę punktów. Podczas oceny ich pierwszego występu Anna Mucha stwierdziła, że piosenkarka zbyt mocno dystansuje się do programu, przez co nie prezentuje tanecznych umiejętności na takim poziomie, jakby mogła. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

"Dance, dance, dance". Anna Mucha prowokuje Kasię Stankiewicz

W drugim odcinku jurorka wróci do wydarzeń sprzed tygodnia. 

Kaśka, przynajmniej dwa bezsenne wieczory spędziłam po tym, co się wydarzyło w zeszłym tygodniu… Pomyślałam sobie, że każdy z nas ma jakieś ograniczenia, czy to fizyczne, psychiczne, czy jakiekolwiek - zacznie ocenę występu sióstr Stankiewicz Anna Mucha. 

'Dance, dance, dance''Dance, dance, dance' Mat. prasowe

Okaże się, że po tym wstępie jurorka zacznie śpiewać. Wykona fragment utworu "Ona tańczy dla mnie" zespołu Weekend. 

Pomyślałam sobie, że ty tańczysz tak, jak ja śpiewam - powie przed występem.

Nagranie możecie zobaczyć tutaj:

Zobacz wideo

Po prezentacji wokalnych umiejętności Anna Mucha poprosi Katarzynę Stankiewicz o ocenę jej występu. Piosenkarka, choć będzie się starała, nie ukryje tego, że jurorka sprawiła jej przykrość.

Pozwólcie, że ja tego nie ocenię - zakomunikuje wokalistka zespołu Varius Manx, u której w oczach pojawiły się łzy.

Zobacz też: Znamy ciąg dalszy konfliktu w "Dance, dance, dance". Mucha do Stankiewicz: Tańczysz tak, jak ja śpiewam. Kasia zejdzie ze sceny

W tym tygodniu po raz pierwszy w drugiej edycji "Dance, dance, dance" pożegnamy się z uczestnikami. Jak na razie najbardziej zagrożone są właśnie Kasia i Ania Stankiewicz. Drugą parą z najmniejszą liczbą punktów są Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora. Czy to jeden z tych duetów opuści program? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o godzinie 20 w TVP2.

AW

Więcej o:
Komentarze (14)
Anna Mucha w nowym "DDD" prawie doprowadzi Stankiewicz do łez. "Pozwólcie, że ja tego nie ocenię"
Zaloguj się
 • elenem

  Oceniono 13 razy 9

  Mucha... ty jesteś poniżej ZERA.
  Można powiedzieć wiele, ale nie raniąc kogoś celowo i publicznie.
  To co ty robisz to się nazywa podłość.
  Podli ludzie zwykle kończą w życiu samotnie.

 • jare_jare

  Oceniono 8 razy 6

  Mucha leci do g...a i w przyrodzie nic się nie zmienia. Dobra robota, Pani Katarzyno, nie zniżać się do tak żałosnego poziomu.

 • cerrie35

  Oceniono 6 razy 6

  Dorwała się Muszka do "M jak gó*no" i już wielką carycę zgrywa. Oj, ktoś powinien zakończyć tego tasiemca. Jak muszka straci grunt pod nogami, to się zajmie szukaniem sobie nowego zajęcia, a nie gwiazdorzeniem. Wielka mi gwiazda.

 • ferryk

  Oceniono 5 razy 5

  Jestem ciekawy z czego to wyszło, że Mucha jest kompetentna?
  Wg. mnie z niczego bo sama nic sobą nie reprezentuje, ani dobrych ról filmowych ani certyfikatu z sztuki tanecznej. Czysty lans byle głośno byle na huki a naprawdę jest to żadna osobowość!!

 • gapcio2010

  Oceniono 7 razy 5

  Glupia ta Mucha, jak but. Gwiazdorzy, jakby rzeczywiście byla wielka gwiazdą. A to tylko taka sobie, dość ładna, ALE NIESTETY TYLKO MUSZKA....

 • alderamin

  Oceniono 4 razy 4

  nie podniecajcie się. taki jest scenariusz programu, a Mucha gra rolę dla której ja zatrudniono. nie oglądam i wiem, a wy takie marionetki dające sobą manipulować przez telewizje. idiokracja.

 • ganska

  Oceniono 3 razy 3

  sztucznie wykreowane durne konflikty dla nakręcenia oglądalności, nic nowego

 • kemotkemot

  Oceniono 3 razy 3

  swego czasu byla jurorka w You can Dance i tez odwalala tam takie akcje. No coz jakos musi o sobie dawac znac w mediach, biedna kobieta

 • domrosa

  Oceniono 2 razy 2

  Stankiewicz odpadła, tylko jeszcze ludzie o tym nie wiedzą, bo nie jest to wyemitowane jeszcze.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX