Anna Mucha w nowym "DDD" prawie doprowadzi Stankiewicz do łez. "Pozwólcie, że ja tego nie ocenię"

Przed nami drugi odcinek show "Dance, dance, dance". Już wiemy, że po raz kolejny dojdzie do napiętej sytuacji pomiędzy jurorką Anną Muchą a uczestniczką Kasią Stankiewicz.

Na planie "Dance, dance, dance" znowu będzie gorąco. W sobotę choreografie ze znanych na całym świecie wideoklipów zaprezentuje sześć duetów, a wśród nich Katarzyna i Anna Stankiewicz, które w pierwszym odcinku zdobyły najmniejszą liczbę punktów. Podczas oceny ich pierwszego występu Anna Mucha stwierdziła, że piosenkarka zbyt mocno dystansuje się do programu, przez co nie prezentuje tanecznych umiejętności na takim poziomie, jakby mogła. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

"Dance, dance, dance". Anna Mucha prowokuje Kasię Stankiewicz

W drugim odcinku jurorka wróci do wydarzeń sprzed tygodnia. 

Kaśka, przynajmniej dwa bezsenne wieczory spędziłam po tym, co się wydarzyło w zeszłym tygodniu… Pomyślałam sobie, że każdy z nas ma jakieś ograniczenia, czy to fizyczne, psychiczne, czy jakiekolwiek - zacznie ocenę występu sióstr Stankiewicz Anna Mucha. 

'Dance, dance, dance''Dance, dance, dance' Mat. prasowe

Okaże się, że po tym wstępie jurorka zacznie śpiewać. Wykona fragment utworu "Ona tańczy dla mnie" zespołu Weekend. 

Pomyślałam sobie, że ty tańczysz tak, jak ja śpiewam - powie przed występem.

Nagranie możecie zobaczyć tutaj:

Zobacz wideo

Po prezentacji wokalnych umiejętności Anna Mucha poprosi Katarzynę Stankiewicz o ocenę jej występu. Piosenkarka, choć będzie się starała, nie ukryje tego, że jurorka sprawiła jej przykrość.

Pozwólcie, że ja tego nie ocenię - zakomunikuje wokalistka zespołu Varius Manx, u której w oczach pojawiły się łzy.

Zobacz też: Znamy ciąg dalszy konfliktu w "Dance, dance, dance". Mucha do Stankiewicz: Tańczysz tak, jak ja śpiewam. Kasia zejdzie ze sceny

W tym tygodniu po raz pierwszy w drugiej edycji "Dance, dance, dance" pożegnamy się z uczestnikami. Jak na razie najbardziej zagrożone są właśnie Kasia i Ania Stankiewicz. Drugą parą z najmniejszą liczbą punktów są Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora. Czy to jeden z tych duetów opuści program? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o godzinie 20 w TVP2.

AW