Ostra wymiana zdań w "Dance Dance Dance". Anna Mucha skrytykowała taniec Kasi Stankiewicz. "Możesz sobie poużywać"

Druga edycja tanecznego show TVP wzbudza wiele emocji. Okazuje się, że zmiana jurorki mocno wpłynie na atmosferę w programie. Już w pierwszym odcinku widzowie będą świadkami ostrej wymiany zdań pomiędzy Anną Muchą a Kasią Stankiewicz. Padły mocne słowa!

"Dance Dance Dance" gromadził przed telewizorami szerokie grono widzów. Nie ma w tym nic dziwnego, że producenci programu zdecydowali się na emisję drugiej edycji show. W tanecznym starciu wezmą udział znane gwiazdy polskiego show-biznesu. Zmiany dotknęły również stół jurorski. Zamiast Ewy Chodakowskiej występy uczestników komentować będzie Anna Mucha. Aktorka jeszcze przed wejściem na plan zdjęciowy ostrzegała, że będzie otwarcie wyrażać swoje zdanie na temat zaprezentowanych na scenie choreografii. Liczyła się z tym, że może zyskać przez to nowych wrogów. Nie myliła się, bo już w pierwszym odcinku sprowokowała Kasię Stankiewicz

Zobacz wideo Kasia Dziurska w rozmowie o uczestnikach drugiej edycji programu

"Możesz sobie poużywać"

Początek drugiej edycji programu "Dance Dance Dance" widzowie Telewizji Polskiej obejrzą w najbliższą sobotę. Już teraz jednak wiemy, czym zaskoczy nas premierowy odcinek show. Nie zabraknie emocji i gorzkich słów. 

Jedna z jurorek nie będzie zadowolona z występu Kasi Stankiewicz. Anna Mucha zapyta wokalistkę o prawdziwy powód wzięcia udziału w programie. Ten drobny incydent pociągnął za sobą falę negatywnych spięć pomiędzy kobietami. 

Chciałabym wiedzieć, po co jesteś w tym programie? Nie mam poczucia, żebyś była zaangażowana na sto procent w to, co robisz. Zrzuć z siebie maskę, zacznij wyciskać z siebie siódme poty - zasugerowała Mucha. 

Co na to uczestniczka programu? Wokalistka nie pozostała jurorce dłużna. Stankiewicz uważa, że daje z siebie maksimum, ale ma dystans do sytuacji i wcale nie zniechęca Muchy do wyrażania negatywnej opinii. 

Lubię to, co z moim ciałem robi taniec oraz mam do siebie potężny dystans i lubię śmiać się z siebie. Od tańca nie zależy moje życie. Wkładam w to strasznie dużo pracy, ale nie jestem w stanie pokonać pewnych rzeczy, więc śmiało możesz sobie poużywać - odpowiedziała na zarzuty piosenkarka. 

Trzeba przyznać, że wymiana zdań i emocje, które targały paniami, nie należały do pozytywnych. Myślicie, że ta sytuacja będzie miała wpływ na dalsze relacje kobiet? Anna Mucha rzeczywiście pokaże pazur! 

BWO 

Więcej o:
Komentarze (64)
Ostra wymiana zdań w "Dance Dance Dance". Anna Mucha skrytykowała taniec Kasi Stankiewicz. "Możesz sobie poużywać"
Zaloguj się
 • cerrie35

  Oceniono 24 razy 22

  A przepraszam, że się tak zapytam: Jakie niby doświadczenie w tańcu ma Anna Mucha, że zasiada w jury? Jak dla mnie program już jest spisany na straty (Choć nie widziałam), jeśli ocenia ktoś kto nie ma w tańcu doświadczenia.

 • chirurg_szczekowy

  Oceniono 18 razy 18

  Czy udział w programach TVP to nie jest czarna karta w życiorysie? Czy nie jest to coś, czego obie panie będą się wstydzić?

 • nador

  Oceniono 20 razy 16

  Też uwielbiam oglądać, jak nieostre dzidy toczą zapasy w błocie. Po Zenku i Dzienniku Telewizyjnym to najlepsza rozrywka w TVP.

 • marrob

  Oceniono 17 razy 15

  Pomijając inne sprawy proszę nie nazywajcie Owada aktorką!!! Z niej taka aktorka jak ze mnie mucha.

 • ziggybam

  Oceniono 15 razy 13

  Kaśka, no i po co było ci iść do TVPiS? Sama widzisz jaki to "poziom".

 • stach_79

  Oceniono 16 razy 12

  Mucha jest autorytetem do oceniania tańca?? A co ona tańczy?? Tańce na rurze??

 • maklik

  Oceniono 9 razy 9

  Kryptoreklama kolejnego gniota.

 • andrzej2310

  Oceniono 8 razy 8

  Sprzedajne lalki w ku...zji

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX