"Hotel Paradise" rusza niebawem. Klaudia El Dursi prowadzi program. Kto w nim wystąpi i jakie są zasady?

Premiera reality show "Hotel Paradise" zbliża się wielkimi krokami. Sprawdzamy, o co chodzi w programie, który jest szalenie popularny za granicą.

"Hotel Paradise" wreszcie doczekał się polskiej edycji. Program jest odpowiedzią TVN na "Love Island" stacji Polsat, które odniosło spory sukces. Nowe reality show ma tymczasowo zastąpić "Big Brothera", który najpewniej wróci na antenę TVN jesienią.

Największe gwiazdy pierwszej edycji polskiego "Big Brothera". Obejrzyjcie nasze wideo.

Zobacz wideo

Hotel Paradise - kiedy premiera?

Fani amerykańskiego "Hotel Paradise" dzień 24 lutego powinni zaznaczyć w swoich kalendarzach. To wtedy premierę będzie miała polska edycja programu. Premierowy odcinek i wszystkie kolejne widzowie będą mogli obejrzeć o godzinie 20:00 na antenie TVN7 oraz na player.pl od poniedziałku do piątku.

Kto poprowadzi Hotel Paradise?

Jak już informowaliśmy wcześniej, prowadzącą emitowanego na antenie TVN7 reality show będzie znana z "Top Model" Klaudia El Dursi. Zjawiskowej urody modelka nie wygrała co prawda wspomnianego programu, ale udział w nim zaowocował prowadzeniem najnowszego reality show TVN7. Instagramowi obserwatorzy Klaudii od jakiegoś czasu w tle zdjęć zdjęć influencerki mieli szansę podziwiać egzotyczną wyspę Bali.

 

Gdzie nakręcono Hotel Paradise?

Tych, którzy myśleli, że akcja polskiej edycji programu rozgrywać będzie się w którymś z luksusowych kurortów w Polsce, czeka zaskoczenie. Producenci na miejsce akcji programu wybrali rajską wyspę Bali. To w takim egzotycznym otoczeniu uczestnicy będą walczyć o pozostanie w programie.

Czym jest "Hotel Paradise"?

"Hotel Paradise" to reality show, którego polska edycja powstała na licencji amerykańskiego, emitowanego od 2003 roku na antenie telewizji FOX. Od tego czasu powstało aż 56 edycji w 14 różnych krajach na całym świecie.

Na czym polega program?

Do luksusowego kurortu na Bali przybywa jedenaścioro singli, których zadaniem z tygodnia na tydzień jest znalezienie sobie partnera. Osoba, której się to nie uda, będzie musiała opuścić program. Na jej miejsce pojawi się nowy singiel lub singielka. Zasady programu są stosunkowo proste. Jak przeczytamy bowiem na oficjalnej stronie show:

Mieszkańcy muszą zrobić wszystko, by każdy kolejny tydzień zakończyć z partnerem u swojego boku. To nie tylko kolejny tydzień egzotycznych wakacji na rajskiej wyspie, to również krok bliżej do wygrania 100 tys. złotych. Aby osiągnąć swój cel będą uwodzić, zawierać sojusze oraz prowadzić wyrafinowaną grę. Co tydzień w Hotelu Paradise będą pojawiać się nowi mieszkańcy.

W finale reality show znajdzie się już tylko jedna para, która na końcu programu będzie musiała sprawdzić swoją lojalność.

Kim są uczestnicy programu?

Do reality show zakwalifikowało się 11 osób, wyłonionych w castingu. Na oficjalnym Instagramie programu możecie poznać część z nich. W grupie uczestników znajdzie się m. in. 23-letnia Ola, trenerka fitness, dietetyczka, czy Aleksandra "Lexi" Domańska, będąca office managerem dwóch firm i organizatorką imprez z muzyką elektroniczną.

Jaka nagroda czeka na zwycięzcę programu?

Zwycięzca programu Hotel Paradise otrzyma 100 tysięcy złotych.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun programu Hotel Paradise:

 

Trzeba przyznać, że premierowy program TVN7 zapowiada się ciekawie. Będzie oglądać Hotel Paradise?

JP

Więcej o: