Klaudia El Dursi w bikini pręży się nad basenem. Modelka wypoczywa i pracuje na Bali

Klaudia El Dursi obecnie przebywa na Bali, co chętnie relacjonuje na swoim Instagramie. Pokazuje zdjęcia pięknych widoków, a także swojego ciała w samym stroju kąpielowym.

O Klaudii El Dursi zrobiło się głośno, gdy kilka miesiącu temu pojawiła się na castingu do ósmej edycji programu Top Model. Jej uroda zrobiła tak duże wrażenie na jurorach, że ci wręczyli jej złoty bilet, dzięki któremu ominęła dalsze etapy castingów i trafiła do domu modelek. Mimo że odpadła tuż przed wielkim finałem, nie odbiło się to na jej karierze w mediach. Klaudia El Dursi występuje w kampaniach reklamowych, a już niedługo zadebiutuje jako gospodyni programu telewizyjnego. 

Klaudia El Dursi w bikini

Po sukcesie programu "Love Island", stacja TVN 7 zdecydowała się na wyprodukowanie podobnego formatu: Hotel Paradise, który będziemy mogli oglądać już wiosną. Z medialnych doniesień wynika, że prowadzącą randkowe show będzie Klaudia El Dursi. Sama zainteresowana poniekąd potwierdziła medialne doniesienia, publikując szereg fotek z Bali, gdzie właśnie trwają zdjęcia do Hotel Paradise.

 

Musimy przyznać, że Klaudia El Dursi świetnie wykorzystuje swoje pięć minut sławy. Myślicie, że podobnie jak Karolina Gilon, zagości na dłużej w polskim show-biznesie?

Klaudia El Dursi z "Top Model" zakręciła "Kołem Plotka":

Zobacz wideo

RG