Klaudia El Dursi już dostała pierwszą pracę i to w stacji TVN? Gwiazda z "Top Model" ma poprowadzić nowy program

"Paradise Hotel" to nowy program, który wiosną 2020 pojawi się na antenie TVN7. Jak donosi portal Plejada, produkcja wybrała prowadzącą show. Okazuje się, że prawdopodobnie została nią Klaudia El Dursi, która wzięła udział w 8. edycji "Top Model".
Zobacz wideo

Po sukcesie show "Love Island", który został wyemitowany na antenie Polsatu, stacja TVN postanowiła nagrać swoją produkcję. Władze stacji wybrały format "Paradise Hotel", który został stworzony dla amerykańskiej telewizji FOX w 2003 roku. Na czym polega? Grupa singli zamieszka w jednym hotelu, gdzie w każdym tygodniu będą musieli łączyć się w pary. Osoba, która została sama, musi się postarać znaleźć kogoś, bo inaczej pożegna się z programem, a na jej miejsce wejdzie ktoś nowy.

"Paradise Hotel". Klaudia El Dursi prowadzącą

Jak na razie wiadomo, że uczestnicy na początku wybiorą się na Bali, gdzie będą nagrywane odcinki. Do tej pory nie zdradzono oficjalnie, kto poprowadzi program. Jednak portal Plejada dotarł do informacji, że prawdopodobnie w tej roli zobaczymy Klaudię El Dursi, która pojawiła się w programie "Top Model". Choć była typowana na zwyciężczynię i na castingu dostała Złoty Bilet, to odpadła w półfinale.

Mimo to, zyskała sporą sympatię widzów, co doceniły władze TVN-u. Są świadomi jej potencjału i tego, że może przyciągnąć przed ekrany sporą oglądalność. Nawet juror show, Marcin Tyszka, uznał, że jest ona jedną z największych wygranych tej edycji. Zdradził, że modelka przebiera w propozycjach od różnych marek i projektantów, a jej telefon się wprost urywa.

Napisaliśmy do Klaudii El Dursi, żeby potwierdzić te doniesienia. Na razie czekamy na odpowiedź. Myślicie, że spełni się w roli prowadzącej?

AW