Edyta Górniak już nie pojeździ, ale program "My Way" nie zniknie z anteny. Ustawia się kolejka kandydatek do nauki jazdy w TVN

Edyta Górniak uczy się jeździć samochodem od kilku tygodni w programie "My Way". Oglądalność spada, ale producenci stacji mimo wszystko planują drugi sezon. Kto może zastąpić Edi?

Edyta Górniak stara się powrócić do show-biznesu. Po zniknięciu z polskich ścianek swoich sił próbowała w Los Angeles. Powróciła do kraju z uwagi na syna Alana, który rozpoczął naukę w szkole wojskowej. Wystąpiła w programie "Agent-Gwiazdy". Po dwóch odcinkach odeszła z show, ale ponownie chce przykuć uwagę. Od połowy października na antenie TVN dostała własny program "My Way", w którym uczy się jazdy samochodem, tak jak robiła to Doda w 2007 roku. Zainteresowanie formatem spada ze względu na wiele czynników, ale producenci nie odpuszczają i planują następny sezon.

Drugi sezon "My Way" bez Edyty Górniak?

W niemal każdym odcinku Edyta wspomina traumatyczną relację z Dariuszem K., odsłaniając coraz więcej z życia prywatnego. Te zabiegi nie pomogły jednak oglądalności show. Asystent Edyty podał, że są plany na kolejną odsłonę programu z udziałem gwiazdy:

Są już plany na kolejny sezon telewizyjnych przygód Edyty. Nie mogę jednak zdradzić szczegółów – twierdził asystent gwiazdy w rozmowie z "Party.

Teoretycznie miał to być autorski program gwiazdy. Z kolei produkcja zaprzecza takim doniesieniom. Owszem, kolejny sezon "My Way" jest planowany, ale... bez udziału Górniak. W tej sprawie dla "Party'" wypowiedziała się producentka programu:

Albo za kierownicą usiądą inne gwiazdy, albo będziemy dalej współpracować z Edytą w nowym formacie, wymagającym od niej determinacji i odwagi – mówiła Karolina Ekert, producentka "My Way".

Niektóre gwiazdy mogą chcieć zrobić prawo jazdy na oczach kamer. Rozpatrywane są nazwiska związane ze stacją, czyli: Dorota Szelągowska, Dorota Wellman i Magda Gessler.

Którą z pań najchętniej zobaczylibyście za kółkiem?

DK

Zobacz: czy Edyta Górniak myśli o zakończeniu kariery? "Czasem mówię sobie dość, dość, dość"

Zobacz wideo
Więcej o: