Edyta Górniak już nie pojeździ, ale program "My Way" nie zniknie z anteny. Ustawia się kolejka kandydatek do nauki jazdy w TVN

Edyta Górniak uczy się jeździć samochodem od kilku tygodni w programie "My Way". Oglądalność spada, ale producenci stacji mimo wszystko planują drugi sezon. Kto może zastąpić Edi?

Edyta Górniak stara się powrócić do show-biznesu. Po zniknięciu z polskich ścianek swoich sił próbowała w Los Angeles. Powróciła do kraju z uwagi na syna Alana, który rozpoczął naukę w szkole wojskowej. Wystąpiła w programie "Agent-Gwiazdy". Po dwóch odcinkach odeszła z show, ale ponownie chce przykuć uwagę. Od połowy października na antenie TVN dostała własny program "My Way", w którym uczy się jazdy samochodem, tak jak robiła to Doda w 2007 roku. Zainteresowanie formatem spada ze względu na wiele czynników, ale producenci nie odpuszczają i planują następny sezon.

Drugi sezon "My Way" bez Edyty Górniak?

W niemal każdym odcinku Edyta wspomina traumatyczną relację z Dariuszem K., odsłaniając coraz więcej z życia prywatnego. Te zabiegi nie pomogły jednak oglądalności show. Asystent Edyty podał, że są plany na kolejną odsłonę programu z udziałem gwiazdy:

Są już plany na kolejny sezon telewizyjnych przygód Edyty. Nie mogę jednak zdradzić szczegółów – twierdził asystent gwiazdy w rozmowie z "Party.

Teoretycznie miał to być autorski program gwiazdy. Z kolei produkcja zaprzecza takim doniesieniom. Owszem, kolejny sezon "My Way" jest planowany, ale... bez udziału Górniak. W tej sprawie dla "Party'" wypowiedziała się producentka programu:

Albo za kierownicą usiądą inne gwiazdy, albo będziemy dalej współpracować z Edytą w nowym formacie, wymagającym od niej determinacji i odwagi – mówiła Karolina Ekert, producentka "My Way".

Niektóre gwiazdy mogą chcieć zrobić prawo jazdy na oczach kamer. Rozpatrywane są nazwiska związane ze stacją, czyli: Dorota Szelągowska, Dorota Wellman i Magda Gessler.

Którą z pań najchętniej zobaczylibyście za kółkiem?

DK

Zobacz: czy Edyta Górniak myśli o zakończeniu kariery? "Czasem mówię sobie dość, dość, dość"

Więcej o:
Komentarze (63)
Edyta Górniak już nie pojeździ, ale program "My Way" nie zniknie z anteny. Ustawia się kolejka kandydatek do nauki jazdy w TVN
Zaloguj się
 • Gość: as

  Oceniono 48 razy 40

  Nie rozumiem fenomenu tej kobiety. Od 20 lat nie jest piosenkarką, znana jest ze swojej głupoty i infantylnego stylu życia. I zarabia na tym grube pieniądze. Świat ogłupiał.

 • Gość: iva

  Oceniono 39 razy 35

  Bardzo słuszna decyzja , Górniak pobiła rekord głupoty. Do następnego programu proponuję Dorotę W. to bardzo sympatyczna osoba z ogromnym poczuciem humoru.

 • Gość: Fifi

  Oceniono 30 razy 30

  Celem jest żeby Pani Edyta zdała egzamin na prawko czy jedynie promocja jej osoby? Nie ogarniam sensu tego programu :/

 • ad54

  Oceniono 20 razy 20

  cel programu jest ze wszechmiar szczytny,zwykly Kowalski widzi ze jest duuuzo madrzejszy od celebrytki i to podnosi mu samoocene:)

 • Gość: Gosc

  Oceniono 19 razy 17

  Wytłumaczcie mi bo nie bardzo rozumiem z czego żyje pani Górniak?

 • Gość: prawda

  Oceniono 13 razy 13

  Tak głupiego programu z tak niedoj...ą babą jeszcze nie było ! Szkoda czasu i pieniędzy na to badziewie !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX