"Big Brother 2": poznaliśmy wszystkich uczestników. Położnik, buddystka i miłośnik kobiecych stóp

Pierwszy odcinek "Big Brother 2" za nami. Wiemy już, kto wszedł do domu Wielkiego Brata. Ponownie mamy do czynienia z grupą bardzo różnorodnych ludzi.

222"Big Brother 2" po kilkumiesięcznej przerwie zawitał ponownie na antenę TVN7. W pierwszym odcinku poznaliśmy wszystkich uczestników, którzy rozpoczęli swoją przygodę w domu Wielkiego Brata. Kto będzie walczył o główną wygraną?

Big Brother 2: wszyscy uczestnicy

Do domu Wielkiego Brata weszło 16 osób wybranych z ponad 28 tysięcy zgłoszonych. Przez 92 dni będą próbowali przekonać was, że to oni zasługują na główną wygraną w programie. Będą nominować siebie nawzajem, będą rywalizować, będą też pewnie niekiedy współpracować. Kogo zatem zobaczymy w programie?

1 Aleksandra Balawender

Aleksandra Balawender ma 20 lat i pochodzi z Rzeszowa. Jest studentką psychologii, w przyszłości planuje zostać seksuologiem. Chciałaby, żeby seks przestał być tematem tabu.

W czasie wolnym od zajęć na uczelni pracuje jako baristka. Zawsze broni swoich racji i przekonań, wierzy w siłę szczerości. W wolnym czasie jeździ na rolkach.

2 Anna Izvarina

Anna Izvarina ma 30 lat i pochodzi z Warszawy. Absolwentka Socjologii i Biznesu i Mediów na warszawskiej Akademii Leona Koźmińskiego. Pracuje w firmie ojczyma. Zajmuje się promocją jego klubu jachtoego oraz wynajmem lokali użytkowych. Współpracuje też z blogerami na rynku rosyjskim.

Zna swoją wartość. Jest ambitną, inteligentną i zorientowaną na sukces dziewczyną.

3 Dawid Łojewski

Dawid Łojewski ma 29 lat i pochodzi z Gdyni. Lato spędza w mekce polskiego surfingu - Chałupach, zimą uczy jeździć na nartach. Jego wielką pasją są motocykle.

Jest wciąż głodny wrażeń, nie lubi nudy i nieustannie szuka nowych zajęć. Jego pozytywne nastawienie do życia sprawia, że z każdej, nawet trudnej sytuacji wyciąga wnioski. Wierzy, że ludzie są dobrzy z natury.

4 Kamil Lemieszewski

Kamil Lemieszewski ma 36 lat i mieszka w Londynie. Człowiek orkiestra. Z wykształcenia pielęgniarz i położnik, ale pracował też między innymi jako aktor, kaskader, statysta, cyrkowiec i barman. Grał epizody w wielu zagranicznych filmach, takich jak „Król Artur”, „Peaky Blinders”, „Han Solo”,
„Gwiezdne wojny – historie”.

Aktualnie mieszka w Londynie. Zafascynowany antropologią kultury i historią antyczną. Ma w planach napisanie książki o początkach religii katolickiej. Wie, że dla otoczenia jego życie może wydawać się szalone, jednak dla niego szaleństwo to norma.

5 Karolina Sztafa

Karolina Sztafa ma 32 lata i mieszka w Czechowicach Dziedzicach. Ukończyła studia pedagogiczne na kierunku resocjalizacja. Zawodowo spełnia się jako selekcjonerka w klubie.

Z pochodzenia jest góralką i taki też ma temperament. Jest energiczna, pewna siebie i wybuchowa. Nie znosi sprzeciwu. W wolnym czasie jeździ na rowerze i poświęca się rodzinie.

6 Katarzyna Strojek

Katarzyna Strojek ma 35 lat i pochodzi z Kielc. Wspólnie z siostrą bliźniaczką prowadzi firmę organizującą wesela. Jak mówi, „ludzie przychodzą do nas z pierścionkiem, a wychodzą z obrączkami”.

Często kłóci się z siostrą, ale szybko dochodzą do porozumienia. Jest bardzo rodzinna i to właśnie ze względu na krewnych nie chciałaby opuścić Kielc, które są jej miejscem na ziemi.

7 Łukasz Stawicki

Łukasz Stawicki ma 37 lat i mieszka w Płocku. Z zawodu magister inżynier budownictwa, prowadzi firmę
budowlaną specjalizującą się w dekarstwie. Uprawia sporty walki i biega. Znajomi mówią, że to pełen sprzeczności twardziel o gołębim sercu. Typ mężczyzny, który w ciągu dnia chodzi na siłownię, a wieczorami czyta poezję.

8 Malwina Ha

Malwina Ha ma 28 lat i pochodzi z Pruszkowa. Pół - Polka, pół - Wietnamka. Mimo, iż mieszka w Polsce,
bardziej identyfikuje się z azjatyckim stylem życia. Jej zdaniem, Azjaci są bardziej rodzinni, pracowici, tolerancyjni i gościnni.

Malwina jest buddystką. Wierzy, że każdy zasługuje na szacunek. Jest do bólu szczera i pomimo niepozornego wzrostu, potrafi tupnąć nogą. Uwielbia tańczyć i chodzić do klubów. Prowadzi lokal karaoke w Raszynie.

9 Małgorzata Szmal

Małgorzata Szmal ma 35 lat i pochodzi z Kielc. Zawodowo zajmuje się organizacją ślubów. Artystycznie
wyraża się tworząc zaproszenia i ślubne dekoracje. Uwielbia rock i blues. Często jeździ na festiwale i zloty motocyklowe. Kocha ludzi i nowe wyzwania. Jej śmiech jest w stanie rozładować każdą trudną sytuację. Ma siostrę bliźniaczkę Kasię, z którą jest nie do odróżnienia.

10 Mateusz Sławiński

Mateusz Sławiński ma 33 lata i mieszka we Wrocławiu. Mistrz Polski w pływaniu. Z kariery sportowej zrezygnował po kontuzji w 2012 roku, gdy nie przeszedł kwalifikacji na Igrzyska Olimpijskie 2012 w Londynie. Aktualnie pracuje jako analityk sportowy. Wcześniej próbował różnych zajęć, m.in. zakładał panele słoneczne, był też zawodowym kierowcą. Uwielbia podróżować i imprezować ze znajomymi. Jest
szalony, energiczny, nie lubi stać w miejscu. U kobiet uwielbia małe stopy.

11 Natalia Dawidowska

Natalia Dawidowska ma 29 lat, pochodzi z Rumii. Pracowała jako kierowca w firmie kurierskiej. Aktywnie działa w Ochotniczej Straży Pożarnej. Była w wojsku, gdzie uzyskała stopień starszego szeregowego. Dostała propozycje zawodowej służby wojskowej. W wolnym czasie biega i pomaga innym. Lubi być samowystarczalna i zawsze uparcie dąży do celu. Wie, że intryguje innych swoim wyglądem. Nie przeszkadza jej, gdy ludzie biorą ją za chłopaka.

12 Przemysław Karda

Przemysław Karda ma 20 lat i pochodzi z Rzeszowa. Przedsiębiorca i były żołnierz. Prowadzi startup zajmujący się kryptowalutami. Ma również firmę organizującą obozy survivalowe dla biznesmenów.
Chociaż nie musi martwić się o pieniądze, do pracy chodzi w trampkach i koszulce. Jego największym marzeniem jest kupno wyspy, na której mógłby wprowadzić własne prawo.

13 Sarah Poznachowski

Sarah Poznachowski ma 37 lat i mieszka w miejscowości Posada. Jest Niemką z polskimi korzeniami. W swoim życiu próbowała różnych profesji. Pracowała w hotelach oraz jako stewardessa. Mówi biegle po niemiecku, angielsku, polsku i francusku. Od dwóch lat mieszka w Polsce. Jest inteligentna, dowcipna i pewna siebie. Choć irytuje ją polska skłonność do narzekania, nie wróciłaby do Niemiec.

14 Vasilis Tomazos

Vasilis Tomazos ma 27 lat i pochodzi z Myślenic. Ma korzenie polsko - greckie. Urodził się pod Atenami, ale od dziecka mieszka w Polsce. Studiował na krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego.
Na pierwszym roku rzucił studia i rozpoczął pracę jako animator czasu wolnego na Rodos.
Lubi żartować, ma w sobie dużo dobrej energii i uśmiechu. W wolnym czasie gra w piłkę, hobbistycznie zajmuje się fotografią.

15 Wiktor Stadniczenko

Wiktor Stadniczenko ma 28 lat i jest z Wodnicy. Zawodowy model, z wykształcenia grafik-plastyk. Dzięki modelingowi zwiedził niemal cały świat. Mieszkał w Chinach i w Indiach, gdzie jak twierdzi, odnalazł prawdziwą miłość. Ma wiele pomysłów na życie i trudno skupić mu się na jednym celu. Wciąż żyje na walizkach. Jego największymi przyjaciółmi są rodzice. Z tatą łączy go słabość do mocniejszych brzmień. To dzięki nim najlepiej czuje się w domu, w Ustce.

Ostatniego uczestnika wybierali w głosowaniu SMS-owym widzowie. Do programu weszła...:

16 Martyna Lewandowska

Martyna Lewandowska ma 21 lat i jest z Żor. Studiuje kosmetologię, bo uwielbia pomagać kobietom
zaakceptować siebie. Chciałaby, żeby każda klientka, która opuszcza jej gabinet czuła się piękna i doceniona. Lubi być niezależna i nie chce być na utrzymaniu rodziców, dlatego zaraz po maturze wyprowadziła się z domu. Po pracy udziela się w teatrze amatorskim. Uwielbia adrenalinę i sama również jej dostarcza.

Więcej o:
Copyright © Agora SA