"Big Brother" wraca po wakacyjnej przerwie. Uczestnicy wprowadzili się do domu Wielkiego Brata

"Big Brother" powrócił po wakacyjnej przerwie. Właśnie trwa przedstawianie uczestników, którzy wprowadzają się do domu Wielkiego Brata. Kto znalazł się w grupie szesnastu szczęśliwców?

"Big Brother", jeden z najpopularniejszych programów w historii polskiej telewizji powrócił po wakacyjnej przerwie. 16 uczestników zostanie dziś zamkniętych w jednym domu. Przez najbliższe trzy miesiące nie będą mieć kontaktu ze światem zewnętrznym - zostały im odebrane komórki, a na miejscu nie będzie dostępu ani do telefonu, ani internetu.

"Big Brother" - pierwszy odcinek

[22:07] Odcinek zamyka Natalia Cepelik wykonując utwór "Kim naprawdę jesteś?".

[22:06] NIESPODZIANKA! Łukasz Darłak w sekretnym pokoju domu Wielkiego Brata! Czy celebryta wróci do programu? 

[22:03] Pierwsze zadanie wykonane. Jak potoczą się dalsze losy nowych gwiazd polskiej telewizji?  

[21:58] Karolina idzie do salony z kopertą, którą otrzymała od Wielkiego Brata. Będzie to pierwsze zadanie. 

Musisz równo w rzędzie ustawić mężczyzn od najbardziej atrakcyjnego do najmniej atrakcyjnego. Na przeciwko ustaw w rzędzie kobiety od najmniej atrakcyjnej, do najbardziej. Uwzględnij siebie. Na wykonanie zadania masz dwie minuty. 

[21:56] Karolina została poproszona, by przyszła do pokoju zwierzeń. Karolina pomyliła drzwi i zatrzasnęła się w pokoju.

[21:54] Na scenie pojawiła się trójka prowadzących: Gabi Drzewiecka, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer. Jak ich oceniają? 

Sami będą dla siebie zaskoczeniem - powiedziała pani psycholog. 

[21:46] W domu Wielkiego Brata są już wszyscy uczestnicy. Oby nie była to jedyna chwila, kiedy wszyscy się śmieją i spijają sobie z dzióbków. 

[21:42] Głosami widzów, do domu Wielkiego Brata wchodzi... Martyna Lewandowska. 

 
Jestem dziewczyną z jajami. Jestem atrakcyjna. Lubię podkreślać swój seksapil.

Martyna wydaje się być pewną siebie kobietą. Jednak podczas rozmowy z Gabi stale powtarzała, że nie wierzyła, że to ją wybiorą widzowie. Cóż, Polacy lubią zaskakiwać. 

[21:39] Linie sms-owe zostały zamknięte. Zaraz poznamy werdykt widzów i dowiemy się, kto zostanie szesnastym uczestnikiem "Big Brothera".

 

[21:37] Czternasta i piętnasta uczestniczka - Małgorzata Szmal i Katarzyna Strojek

 
 

Dziewczyny są bliźniaczkami. Jedna z nich... lubi być ciągnięta za włosy. Coś czujemy, że to one będą wprowadzać najwięcej zamieszania w domu Wielkiego Brata. 

[21:31] Trzynasty uczestnik - Przemysław Karda 

 
Mam 35 lat. Jestem byłym żołnierzem. W moim życiu najważniejszy jest cel. Ciężko mnie na początku polubić. Dopiero przy bliższym poznaniu się to zmienia.

Przystojny 35-latek lubi zarządzać. Czy w domu Wielkiego Brata będzie rozstawiał po kątach pozostałych uczestników?

[21:25] Dwunasty uczestnik - Vasilis Tomazos

 
Kocham piłkę nożną. W życiu, jak i w piłce nożnej, liczy się gra zespołowa. Jestem smakoszem, lubię wino i piękne kobiety. Lubię zabawiać ludzi i nawet na tym zarabiam.

Jak myślicie, czy Vasilis będzie zabawiał pozostałych mieszkańców domu Wielkiego Brata? Miejmy nadzieję, że nie będzie skupiał się tylko na kobietach, bo na zewnątrz zostawia swoją dziewczynę.

[21:20] Jedenasty uczestnik - Aleksandra Balawender

 
Jestem z Rzeszowa. Jestem wierzącą osobą. Moją pasją jest śpiewanie. Robię to gdzie się da. Lubię ludzi badać, analizować. Wydaje mi się, że jestem cwana. Wiem, czego chcę. Chcę, zostać specjalistką od seksu.

Cwana pani seksuolog z pewnością wprowadzi sporo zamieszania w domu Wielkiego Brata.

[21:16] Dziesiąty uczestnik -  Wiktor Stadniczenko

 
Mam 28 lat. Uwielbiam klasykę. Możecie myśleć, że mam starą duszę, ale to nieprawda. Moje życie jest przygodą. Jestem modelem.

Na nagraniu promującym, Wiktor pokazał swoją dziewczynę, z którą widział się ostatnio trzy miesiące temu. Czy ich miłość przetrwa rozłąkę na kolejnych kilka tygodni?

[21:09] Przerwa reklamowa. W domu Wielkiego Brata zostało już tylko 7 miejsc.

[21:06] Dziewiąty uczestnik - Natalia Dawidowska

 
Jestem strażakiem ochotnikiem. Wygląd jest dla mnie ważny. Chodzę do fryzjera co tydzień. Podchodzę do kobiet z szacunkiem.

Internauci są pewni, że będzie to jedna z barwniejszych uczestniczek. Zanim jednak została przedstawiona, widzowie myśleli, że jest to mężczyzna. 

[21:05] Wielki Brat zabrał głos. W willi panuje szampańska atmosfera.

Widzę, że zabawa trwa i świetnie się dogadujecie. 

[20:59] Ósmy uczestnik - Łukasz Stawicki

 
Jestem magistrem inżynierem budownictwa. Nie obawiam się pracy fizycznej. Gdy mam stres, uciekam w sport.

[20:55] Siódmy uczestnik - Malwina Ha

 
Mieszkam w Polsce, ale myślę po wietnamsku. Mówią do mnie Babi. Lubię być w świetle reflektorów. Zawsze tam gdzie jestem, jestem oryginalna. Lubię rytmy wielkiego miasta. Staram się nie cofać, zawsze idę do przodu. Zdanie innych ludzi mnie nie obchodzi. Do domu Wielkiego Brata wniosę dużo optymizmu i energii. 

[20:50] Szósty uczestnik - Mateusz Sławiński

 
Mieszkam we Wrocławiu. Od 17 lat trenowałem pływanie. Woda to mój żywioł. Ludzie mówią na mnie Sławina, na Mateusz nie reaguję.

[20:45] Piąty uczestnik - Sarah Poznachowski

 
Jestem Niemką. Przeprowadziłam się do Polski dwa lata temu. Zrobiłam to, bo się zakochałam. Myślę, że jestem impulsywnym człowiekiem. Obawiam się, że może okażę się, że nie jestem taka tolerancyjna, jak myślę.

[20:39] Czwarty uczestnik - Kamil Lemieszewski

 
Moje życie przypomina życie Jamesa Bonda. Żyję na krawędzi. Z wykształcenia jestem pielęgniarzem, położnikiem. Jestem także kaskaderem. W sytuacjach kryzysowych oparcie mam w medytacjach, modlitwie albo sporcie.

[20:38] Dawid wita się z dziewczynami. 

[20:36] Trzeci uczestnik - Dawid Łojewski 

 
Mam 29 lat. Pracowałem przez rok w biurze i zrozumiałem, że tego nie chcę. Nie szukałem tego programu, on znalazł mnie. Jestem kolekcjonerem przygód i doświadczeń. Popełniać błędy, uczyć się na nich.

[20:35] Anna wchodzi do domu. Razem z Karoliną zwiedzają mieszkanie. 

[20:30] Drugi uczestnik - Anna Izvarina

 
Mam 30 lat i pochodzę z Ukrainy. Jestem doradcą blogerów. Moja praca jest nie tylko źródłem dochodu, ale i pasją. Bardzo lubię spotykać się z różnymi kobietami i inspirować się nawzajem. Jestem Polką z ukraińską duszą. Chcę udowodnić i przełamać stereotyp, że Ukraińcy nie przyjeżdżają tu tylko sprzątać.  

[20:13] Karolina wchodzi do domu Wielkiego Brata, który poinformował ją na wstępie, że musi bacznie obserwować pozostałych mieszkańców. Jest to tajna misja, o której nie może nikomu powiedzieć. 

[20:11] Pierwszy uczestnik - Karolina Sztafa

 
Uwielbiam kontakt z naturą. To sprawia, że mój umysł się oczyszcza. Moje motto życiowe: pokochaj siebie, a potem pozwól, by inni Cię pokochali.

[20:09] Do Gabi dołącza Filip Chajzer. 

[20:06] Na scenie pojawia się Małgorzata Ohme.

Fenomen tego programu tkwi w tym, że każdy może w nim odnaleźć sobie. To jest pierwszy program, który pokazał ludzi w swoich prawdziwościach. 

[20:05] Na scenę wchodzi nowa prowadząca, Gabi Drzewiecka. 

Nie zjechałam nogami ze schodów, co już uważam za sukces - zażartowała na początku.

Odcinek rozpoczął się od występu gościa specjalnego, Edyty Górniak. Artystka wykonała swój najnowszy singiel "Król".

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.