"Przyjaciółki" z nową postacią. Znacie ją z "M jak Miłość"

Do serialu "Przyjaciółki" dołącza Maria Pawłowska. Aktorkę znacie bez wątpienia z serialu "M jak Miłość". Czy narobi zamieszania w życiu głównych bohaterek?

13. sezon serialu "Przyjaciółki" zakończył się wybuchowo, tymczasem Anka, Inga, Zuza i Patrycja - czyli Magdalena Stużyńska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska i Joanna Liszowska - pracują już na planie kolejnego sezonu. Wiemy, kto dołączy do obsady. To Maria Pawłowska, którą znają fani serialu "M jak Miłość".

Maria Pawłowska z "M jak Miłość" dołącza do serialu "Przyjaciółki"

Maria Pawłowska zagra w 14. sezonie "Przyjaciółek". Aktorka sama ze śmiechem mówi, że jej postać "namiesza" - do tej pory Maria Pawłowska "mieszała" głównie w "M jak Miłość" w roli Ani, przez którą rozpadały się związki. Zapewne tak samo będzie w "Przyjaciółkach", do których Maria Pawłowska dołącza po dłuższej przerwie od grania.

W kogo wcieli się Maria Pawłowska? W wywiadzie dla "Plejady" opowiada o swojej roli w "Przyjaciółkach":

Będę opiekunką, którą Patrycja zatrudni do opieki nad dziećmi. Nie będzie tajemnicą, jeśli powiem, że moja opiekunka ma też zupełnie inne zajęcie, które wiąże się z wyzywającymi strojami i makijażem. Sama jeszcze nie wiem, jak ta historia się zakończy - mówiła Maria Pawłowska.

14. sezon serialu "Przyjaciółki" wróci na antenę Polsatu jesienią.

Zobacz wideo