"Przyjaciółki" z nową postacią. Znacie ją z "M jak Miłość"

Do serialu "Przyjaciółki" dołącza Maria Pawłowska. Aktorkę znacie bez wątpienia z serialu "M jak Miłość". Czy narobi zamieszania w życiu głównych bohaterek?

13. sezon serialu "Przyjaciółki" zakończył się wybuchowo, tymczasem Anka, Inga, Zuza i Patrycja - czyli Magdalena Stużyńska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska i Joanna Liszowska - pracują już na planie kolejnego sezonu. Wiemy, kto dołączy do obsady. To Maria Pawłowska, którą znają fani serialu "M jak Miłość".

Maria Pawłowska z "M jak Miłość" dołącza do serialu "Przyjaciółki"

Maria Pawłowska zagra w 14. sezonie "Przyjaciółek". Aktorka sama ze śmiechem mówi, że jej postać "namiesza" - do tej pory Maria Pawłowska "mieszała" głównie w "M jak Miłość" w roli Ani, przez którą rozpadały się związki. Zapewne tak samo będzie w "Przyjaciółkach", do których Maria Pawłowska dołącza po dłuższej przerwie od grania.

W kogo wcieli się Maria Pawłowska? W wywiadzie dla "Plejady" opowiada o swojej roli w "Przyjaciółkach":

Będę opiekunką, którą Patrycja zatrudni do opieki nad dziećmi. Nie będzie tajemnicą, jeśli powiem, że moja opiekunka ma też zupełnie inne zajęcie, które wiąże się z wyzywającymi strojami i makijażem. Sama jeszcze nie wiem, jak ta historia się zakończy - mówiła Maria Pawłowska.

14. sezon serialu "Przyjaciółki" wróci na antenę Polsatu jesienią.

Więcej o:
Komentarze (5)
"Przyjaciółki" z nową postacią. Znacie ją z "M jak Miłość" - to Maria Pawłowska
Zaloguj się
 • Gość: oj oj

  Oceniono 1 raz 1

  z twarzy podobna zupełnie do nikogo.

 • Gość: Izunia ??

  0

  Na pewno będzie interesujące. ????

 • Gość: Ja

  Oceniono 4 razy 0

  Jedno co je łączy to podkład AFPV na skore . Tylko ze on nie jest dla nich chce zauważyć . Takie gwiazdy myślą ze one mogą wszystko mieć , chcieć i wogole

 • Gość: Gość i przyjaciel

  Oceniono 3 razy -1

  Jedno co ich łączy to podkład AFPV ma skore . Tylko ze on nie jest dla nich . Takie gwiazdy to myślą ze mogą wszystko mieć co tylko im w ręce wejdzie albo usłyszą ze dobre

 • Gość: bebe

  Oceniono 2 razy -2

  A ja myslalam, ze to Irka z Plebanii, podobna do niej I tez grala w MjM.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX