Margaret u Kuby Wojewódzkiego. Mieli rozmawiać o jej nowej płycie, a zeszło na zupełnie inny temat. "Robimy to razem z moim chłopakiem"

Margaret wystąpiła w najnowszym odcinku programu Kuby Wojewódzkiego. Wokalistka promuje swoją najnowszą płytę "Gaja Hornby".
Zobacz wideo

Margaret pojawiła się w talk-show "Kuba Wojewódzki" i to nie bez powodu. Wokalistka od dłuższego czasu pracowała nad swoją kolejną płytą. Premiera krążka o nazwie "Gaja Hornby" już 17 maja. Co ciekawe, wszystkie piosenki są języku polskim. Jest to o tyle nowość, że gwiazda do tej pory głównie śpiewała po angielsku.

Margaret u Kuby Wojewódzkiego

Dziennikarz zaczął od pytań o karierę.

Na jakim etapie kariery jesteś?
Nie wiem. Jestem w jakimś rozwoju i nie wiem co dalej. Ale po tej płycie jestem spełniona. Jest cała po polsku - odpowiedziała.

Szybko okazało się, że dziennikarz słabo przygotował się do rozmowy. Podpytał, jakie piosenki usłyszymy na nowym albumie?

Nie posłuchałeś? Przecież ci wysłałam... No jest po polsku, więc w końcu zostanę zrozumiana.

Kuba przywołał cytat Margaret z jednego z wywiadów. Podobno powiedziała w nim, że dwa lata temu narodziła się na nowo. Niestety, Małgorzata nie pamiętała swoich słów i stwierdziła:

Nie wiem, nie pamiętam, może nie chciało mi się gadać, może kaca miałam. Klasyczna Małgorzata. Dużo głupot mówię w wywiadach.

Dziennikarz skakał z tematu na temat. Następnie ogłosił, że Margaret lubi... suszyć się suszarką.

Tak, uwielbiam to. Robimy to razem z moim chłopakiem. Pokazałam mu to, a on mi zabiera tę suszarkę. Mamy dużo suszarek. W ogóle chciałabym reklamować suszarki.

Później na szczęście wrócili do rozmowy o muzyce. Wokalistka dała popis swoich umiejętności i zaśpiewała fragment piosenki "Gaja Hornby". Kuba był pod wrażeniem.

Nagrałaś płytę, w której zobaczyłem kobietę. W moich ustach starca to komplement.
 

JP

Więcej o:
Komentarze (12)
Margaret u Kuby Wojewódzkiego. Mieli rozmawiać o jej nowej płycie, a zeszło na zupełnie inny temat. "Robimy to razem z moim chłopakiem"
Zaloguj się
 • Gość: Gosc

  Oceniono 19 razy 9

  Co za beznadziejna dziwucha z tej Margaret osmieszyla się w tym programie. Uzależniona od suszarki ha ha Żenada. I do tego to jej be żenię a nie śpiewanie.

 • Gość: Tadek

  Oceniono 8 razy 4

  Dużo głupot mówię w wywiadach . Dużo ? Z takim intelektem nie bać się wystąpić u Wojewódzkiego to głupota większa niż przewiduje ustawa.

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 4

  O moj świecie co to ma być?

 • Gość: Romeo Alfa

  Oceniono 16 razy 4

  Mentalność zgrzebnej, wiejskiej dziewuchy, spełnionej, gdy założy lepszą kieckę i pójdzie w niej na zabawę do remizy. W sam raz do promocji w mediach.

 • Gość: gość

  Oceniono 11 razy 1

  "wokalistka" - szumnie powiedziane, to głupia i brzydka dziewucha bez talentu

 • Gość: rumcajs

  0

  Jesli autorem piosenki jest osoba spiewajaca to ma swoja wartosc . Niektore starsze piosenki byly spiewane na bazie wlasnie wlasnych doswiadczen stanu w jakim sie znajdowal artysta . To ciekawe jak biografia .

 • Gość: gość

  Oceniono 9 razy -3

  dla was to jest PANI MARGARET bando onanistów i gó...ar za naukę się weź jeden z drugim

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX