"39 i pół" wraca z nowym tytułem. Wiemy, kto wystąpi i o czym będzie serial. W tle śmiertelna choroba głównego bohatera

Do TVN jesienią wraca "39 i pół". Zagra Tomasz Karolak i Marina Łuczenko-Szczęsna. Wiemy, o czym będzie serial i kto jeszcze w nim wystąpi.

"39 i pół" TVN emitował w latach 2008-2009. Od stycznia wiemy, że stacja pracuje nad kontynuacją serialu - pod nowym tytułem. Początkowo mówiono, że będzie to "50 i co?", teraz jednak na jaw wychodzą szczegóły produkcji. Będzie nowy tytuł i będą znane sprzed lat twarze.

"39 i pół" - nowy tytuł i fabuła

Nowy tytuł "39 i pół" ma brzmieć "39 i pół tygodnia". I nie bez powodu znajduje się tutaj odniesienie do konkretnego czasu, bowiem serial z komedii zamienia się w czarną komedię.

Darek Jankowski dowie się o swojej śmiertelnej chorobie, która wywróci do góry nogami całe jego dotychczasowe życie. Diagnoza wpłynie też na jego najbliższych. "39 i pół tygodnia" to dokładnie tyle czasu, ile zostało głównemu bohaterowi przed śmiercią.

"39 i pół tygodnia" - kto zagra w serialu?

Twórcy kontynuacji "39 i pół" mają tu dobrą wiadomość dla wszystkich fanów serialu sprzed 10 lat. W nowym sezonie zobaczymy znane już twarze. Zagra Tomasz Karolak jako Dariusz Jankowski. Pojawi się również Daria Widawska, Alan Andersz, Magdalena Lamparska, Dorota Deląg, Krzysztof Stelmaszyk, Antek Królikowski.

O dołączeniu (ponownym) do obsady serialu poinformowała również Marina Łuczenko-Szczęsna. Piosenkarka i żona Wojciecha Szczęsnego poinformowała na Instagramie, że wraca na plan. Marina ponownie wcieli się w Chelsea/Amandę, córkę głównego bohatera, o której istnieniu Dariusz Jankowski dowiedział się w drugim sezonie serialu.

 

Będzie też kilka nowych postaci. Nowych bohaterów zagrają m.in. Bartek Kasprzykowski, Piotr Rogucki i Michał Koterski.

"39 i pół tygodnia" ma wrócić na ekrany TVN jesienią tego roku.

Więcej o: