Tomasz Karolak wspomina Annę Przybylską na Instagramie. Opublikował ich wspólne zdjęcie z planu "39 i pół"

Tomasz Karolak zamieścił na swoim InstaStory czarno-białe zdjęcie z Anną Przybylską. Aktor wspomina czas, gdy razem pracowali na planie serialu "39 i pół".

Choć od śmierci Anny Przybylskiej minęło już prawie pięć lat, to media ani na moment nie zapomniały o tej utalentowanej, pięknej i niestety przedwcześnie zmarłej, polskiej aktorce. A to wszystko za sprawą wspomnień, które są zasługą nie tylko jej rodziny, ale także i kolegów z branży, którzy mieli okazję z Anią współpracować. Jedną z takich osób jest Tomasz Karolak, który niedawno zamieścił na swoim InstaStory czarno-białą fotografię z aktorką. 

Zobacz wideo

Tomasz Karolak wspomina Annę Przybylską

Zdjęcie pochodzi z planu serialu "39 i pół". Karolak, który wcielił się tam w główną rolę, tuli na fotografii serialową Lodzię, czyli właśnie Annę Przybylską. Przypomnijmy, że Lodzia była to postać piosenkarki, która w serialu miała być karykaturą Dody. Aktorka pojawiła się w zaledwie trzech odcinkach, ale i tak fani "39 i pół" z pewnością dobrze ją pamiętają. Tak charyzmatyczny głos miała tylko ona. 

ZOBACZ TEŻ: Tomasz Karolak wraca do "39,5", ale TVN musiał mu sporo zapłacić. To rekordowa stawka!

Tomasz Karolak i Anna PrzybylskaTomasz Karolak i Anna Przybylska Instagram

Okazuje się więc, że choć Karolak i Przybylska nie mieli możliwości współpracować zbyt długo, to i tak łączyła ich bliska, koleżeńska relacja. Coś nam się wydaje, że tej dziewczyny po prostu nie dało się nie lubić. 

DH