Internauci nakryli kolejnych aktorów w "Big Brotherze". Jeden grał fryzjera Lewej w reklamie, drugi występował w "Koronie królów"

Radosław Palacz jeszcze przed "Big Brotherem" zadebiutował w telewizji. Zagrał epizod w "Koronie królów". Jednak większe doświadczenie ma Tomasz Urban. Przystojny model wystąpił w reklamie z Anną Lewandowską.

"Big Brother" wzbudza coraz więcej kontrowersji. Choć producenci show zapowiadali, że mieszkańcy domu Wielkiego Brata nie mają obycia w show-biznesie i nikt nie kojarzy ich twarzy, prawda wygląda inaczej. Przynajmniej dwóch uczestników ma na swoim koncie telewizyjny debiut.

Zobacz wideo

Radosław Palacz zagrał w "Koronie królów

Radosław Palacz jest jednym z najsympatyczniejszych uczestników "Big Brothera". Widzowie polubili sympatycznego stolarza ze Śląska przede wszystkim za jego zadziorną osobowość oraz szczerość. Jednak to nie charakter jest jego znakiem rozpoznawczym. Cechą charakterystyczną Radka jest jego gęsta i zadbana broda. Na swoim instagramowym profilu regularnie publikuje zdjęcia z salonów fryzjerskich.

Dzięki zarostowi dostał nawet angaż w serialu. Jak się okazuje, 41-latek z Piekar Śląskich zagrał epizod w produkcji TVP - "Korona królów - Taka historia...". Jest to serial edukacyjny, który przybliża tło historyczne "Korony królów". W odcinku o Krakowie czasów króla Kazimierza Wielkiego Palacz wcielił się w postać cyrulika.

Radek pochwalił na Instagramie krótkim filmikiem oraz fotosami z planu zdjęciowego.

 

Tomasz Urban wystąpił w reklamie z Anną Lewandowską

Choć Tomasz Urban jest zawodowym modelem, podkreśla, że ma ogromną potrzebę akceptacji. Czy jest to wyłącznie gra i udawana skromność? Prywatnie jego największą pasjami są sport i motoryzacja. Wielokrotnie podkreślał, że dzięki modelingowi spełnia swoje marzenia.

Choć ma na swoim koncie udział w wielu pokazach i sesjach zdjęciowych, jakiś czas temu wziął też udział w reklamie szamponów do włosów. Tomek wystąpił w reklamie u boku Anny Lewandowskiej i wcielił się w jej fryzjera.

 

AD

Więcej o: