Internauci nakryli kolejnych aktorów w "Big Brotherze". Jeden grał fryzjera Lewej w reklamie, drugi występował w "Koronie królów"

Radosław Palacz jeszcze przed "Big Brotherem" zadebiutował w telewizji. Zagrał epizod w "Koronie królów". Jednak większe doświadczenie ma Tomasz Urban. Przystojny model wystąpił w reklamie z Anną Lewandowską.

"Big Brother" wzbudza coraz więcej kontrowersji. Choć producenci show zapowiadali, że mieszkańcy domu Wielkiego Brata nie mają obycia w show-biznesie i nikt nie kojarzy ich twarzy, prawda wygląda inaczej. Przynajmniej dwóch uczestników ma na swoim koncie telewizyjny debiut.

Zobacz wideo

Radosław Palacz zagrał w "Koronie królów

Radosław Palacz jest jednym z najsympatyczniejszych uczestników "Big Brothera". Widzowie polubili sympatycznego stolarza ze Śląska przede wszystkim za jego zadziorną osobowość oraz szczerość. Jednak to nie charakter jest jego znakiem rozpoznawczym. Cechą charakterystyczną Radka jest jego gęsta i zadbana broda. Na swoim instagramowym profilu regularnie publikuje zdjęcia z salonów fryzjerskich.

Dzięki zarostowi dostał nawet angaż w serialu. Jak się okazuje, 41-latek z Piekar Śląskich zagrał epizod w produkcji TVP - "Korona królów - Taka historia...". Jest to serial edukacyjny, który przybliża tło historyczne "Korony królów". W odcinku o Krakowie czasów króla Kazimierza Wielkiego Palacz wcielił się w postać cyrulika.

Radek pochwalił na Instagramie krótkim filmikiem oraz fotosami z planu zdjęciowego.

Tomasz Urban wystąpił w reklamie z Anną Lewandowską

Choć Tomasz Urban jest zawodowym modelem, podkreśla, że ma ogromną potrzebę akceptacji. Czy jest to wyłącznie gra i udawana skromność? Prywatnie jego największą pasjami są sport i motoryzacja. Wielokrotnie podkreślał, że dzięki modelingowi spełnia swoje marzenia.

Choć ma na swoim koncie udział w wielu pokazach i sesjach zdjęciowych, jakiś czas temu wziął też udział w reklamie szamponów do włosów. Tomek wystąpił w reklamie u boku Anny Lewandowskiej i wcielił się w jej fryzjera.

 

AD

Więcej o:
Komentarze (123)
Internauci nakryli kolejnych "debiutantów" w "Big Brotherze. Jeden wystąpił w serialu TVP. Drugi zagrał fryzjera Lewandowskiej w reklamie
Zaloguj się
 • Gość: lechu

  Oceniono 71 razy 67

  Najwyższy czas zakończyć parodię BB i przeprosić widzów za kompromitację.

 • Gość: gop

  Oceniono 62 razy 44

  Okropną ma tę brodę, widziałam kilka minut programy, to obrzydzenie bierze.

 • Gość: 4545

  Oceniono 50 razy 44

  dlatego słaba oglądalność bo powinni wziąść naprawdę normalnych ludzi chyba chodzi o to kto ma znajomości ten załatwi a szkoda

 • siwywaldi

  Oceniono 33 razy 33

  Czy ktoś może mi wyjaśnić, CO w tym programie jest aż tak fascynujące?
  Obejrzałem pierwszy i wyrywkowo kilka następnych odcinków PIERWSZEJ edycji w 2001 roku, traktując to jako CIEKAWOSTKĘ, na naszym wówczas jeszcze dość siermiężnym rynku telewizyjnym. Ale dziś? Doprawdy nie rozumiem... :-(

 • Gość: Naiwna

  Oceniono 44 razy 30

  A ja naiwna myślałam, że to prawdziwy fryzjer doradza Pani L. Świat jest fałszywy, a my się na to łapiemy....

 • Gość: Asaroth

  Oceniono 27 razy 25

  Oglądałam kilka razy i starałam się przekonać. Program trąci nudą, jedyny plus emisji jest taki, że można zasnąć szybciej. Słabo tvn! Można było zaprosić normalnych ludzi z ciekawą osobowością, a nie celebrytów z niższej półki.
  Kompletna pomyłka, swoją drogą lekka żenada brać w tym udział.

 • Gość: Asik

  Oceniono 24 razy 22

  Przecież to nie oni zgłosili się do programu tylko zapewne dostali zaproszenia tak jak np znani Jutuberzy:)

 • carlos_512

  Oceniono 28 razy 20

  Osoba grająca w reklamie to MODEL, a nie aktor
  Osoba pojawiająca się na moment w telenoweli to STATYSTA, a nie aktor

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX