Rafał Zawierucha opowiedział, jak udało mu się zdobyć numer do Margot Robbie. "Zobaczyłem ją i powiedziałem: Cześć, jestem twoim nowym mężem"

Gościem Kuby Wojewódzkiego był Rafał Zawierucha. Aktor ma już na swoim koncie wiele ról filmowych i serialowych, jednak Polska usłyszała o nim dopiero po tym, jak został zaangażowany do najnowszego filmu Quentina Tarantino.

W filmie "Once Upon a Time in Hollywood", Rafał Zawierucha wcielił się w postać Romana Polańskiego i zagrał u boku największych gwiazd Hollywood. W najnowszej produkcji Quentina Tarantino zagrali m.in. Margot Robbie, Leonardo DiCaprio i Brad Pitt. U Kuby Wojewódzkiego Polak opowiedział o współpracy z aktorami znanymi na całym świecie.

Zobaczyłem Margot Robbie i powiedziałem jej ''Cześć, jestem twoim nowym mężem". I za chwilę poznaję Emilia, który gra Jaya w filmie, za chwilę poznaję Damona, który gra Mansona w filmie, a za chwilę ktoś stuka mnie palcem w plecy i mówi "Cześć Rafał, cieszymy się, że przyjechałeś. Witamy w rodzinie Tarantino" - wyznał.

Rafał Zawierucha i Paweł Domagała u WojewódzkiegoRafał Zawierucha i Paweł Domagała u Wojewódzkiego X-News

Znajomość z Margot Robbie

Zawierusze udało się nawet zdobyć numer telefonu swojej filmowej żony, Margot Robbie. Niestety nie miał wtedy przy sobie komórki.

Wszedłem raz spotkać się z Margot przed jedną ze scen. Margot mówi, żebyśmy spotkali się i poszli gdzieś pogadać prywatnie poza planem. "Zadzwoń do mnie". Ja mówię: "Nie mam telefonu". Ona:"To czekaj" i zapisała mi na ręce swój numer telefonu - opowiedział w programie.

Dobra passa polskich aktorów poza granicami kraju trwa. Świat rozpisuje się o talencie Joanny Kulig, która od kilku tygodni promuje w Stanach "Zimną Wojnę". Sukces Rafała Zawieruchy to dla nas kolejny powód do dumy. Wróżycie mu karierę za oceanem?

Więcej o:
Komentarze (37)
Rafał Zawierucha opowiedział, jak udało mu się zdobyć numer do Margot Robbie. "Zobaczyłem ją i powiedziałem: Cześć, jestem twoim nowym mężem"
Zaloguj się
 • Gość: cd

  Oceniono 35 razy 25

  Dobór gości to jedyne czym się jeszcze broni Wojewódzki,a chętnie obejrzałabym te wywiady prowadzone przez kogoś innego. Niestety nie ma żadnej alternatywy, oprócz jeszcze głupszych śniadaniówek.

 • dodosdontquack

  Oceniono 24 razy 16

  Koles ma w sobie "to cos", no i fajny z niego facet. Oby mu sie wiodlo.

 • Gość: gonzor

  Oceniono 17 razy 15

  Margot jest piękna

 • aa1000

  Oceniono 9 razy 7

  "Dobra passa polskich aktorów poza granicami kraju trwa."
  Nie tylko aktorów, menedżerów również. W Banku Światowym Polska szykuje podobny desant jak w Hollywood.
  Jak widać Polska to kraj młodych talentów.

 • koles751

  Oceniono 5 razy 5

  Życzę mu wielu powtórek :-)

 • notyes

  Oceniono 6 razy 4

  wreszcie - Zawierucha - aktor który ma ludzki uśmiech, jakiś luz, energię która nie skwierczy i się nie wylewa byle gdzie, tak jak u kolesi, którzy siedzą jakby byli trzymani na postronku, podskakują pokrzykują, i zwijają albo wiercą,, powinni sobie zrobić circumcisio, albo wykąpać się w magnezie

 • Gość: h2o

  Oceniono 5 razy 3

  super chłopak, bije od niego pozytywna energia i bardzo jestem ciekaw na ile zauroczył tarantino, no i ile go zobaczymy w tym filmie... a sprawa nie jest łatwa bo tarantino choć lubi nowe twarze, to doskonale wie że ludzie chodzą do kina na te znane

 • Gość: gość

  Oceniono 15 razy 3

  Ten balon prestiżu z udziałem tego aktora jest już pompowany niebotycznych rozmiarów. A na końcu się okaże, że pojawił się w filmie na minutę. W dodatku cały czas insynuuje się, że to jedna z głównych ról, a film jest o Polańskim. A tymczasem film opowiada o morderstwach dokonanych przez grupę pewnego czubka i sekciarza Charlesa Mansona, które miały miejsce pod koniec lat 60 w wilii Polańskiego. Czyli będzie krwawo i bezpardonowo. No rewelacja. Postać Polańskiego pewnie pojawia się tam w jakimś epizodzie. A Tarantino pewnie potrzebował polskojęzycznego aktora, który potrafi coś powiedzieć czystą polszczyzną. Ot i wszystko.

 • Gość: A.

  Oceniono 29 razy 3

  Ten Zawierucha powinien się zacząć oszczędzać trochę. W TVN juz był chyba we wszystkich możliwych programach. Zaraz zacznę nim i jego hollywoodzkimi opowieściami rz...ć.
  Super, że mu się udało, naprawde, ale ile można o tym samym słuchać? Do tego on niestety świetnym mówca nie jest i w ogóle ciężko się go słucha.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX