The Story Of My Life. Historia naszego życia: Żona siatkarza Piotra Gruszki zdradza, jak się poznali. Urocze!

Już 26 października w "The Story Of My Life" Piotr Gruszka i Ola Szettel - Gruszka odpowiedzą historię swojej miłości.

Gośćmi premierowego odcinka "The Story Of My Life. Historia naszego życia" będą siatkarz Piotr Gruszka i jego żona Aleksandra. 

"The Story Of My Life. Historia naszego życia": Urocza historia Piotra Gruszki i jego żony

Historia miłości Oli i Piotra sięga jeszcze czasów szkolnych. Zakochani poznali się, gdy ona miała 15, a on 18 lat. Oboje chodzili do tego samego liceum w Częstochowie. Od tamtego czasu są nierozłączni.

On jeździł po świecie i spełniał swoje marzenia grając w siatkówkę, zdobywając kolejne medale. Ona zawsze była przy nim i powinna również dostać medal za stworzenie domu pełnego miłości i wychowanie trójki fantastycznych dzieci. Można powiedzieć, że Piotr i Ola już spędzili ze sobą większość życia, a co ich czeka za 25 i 50 lat? Spróbują to sobie wyobrazić w programie "The Story Of My Life. Historia naszego życia".

"The Story Of My Life. Historia naszego życia" Przedpremierowe fragmenty

Zobaczcie przedpremierowo fragment pierwszego odcinka nowej serii "The Story Of My Life. Historia naszego życia" (wideo w górnej części artykułu).

Co zaplanował Piotr, by umówić się z Olą na pierwsze spotkanie? Co dalej działo się z ich życiem i czy miłość to antidotum na strach przed przemijaniem?

"The Story Of My Life. Historia naszego życia" już w piątek 26 października o godzinie 21:35 w Polsacie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.