"Top Model". Znamy pierwszych uczestników programu. Nowe zasady pomogły na castingach?

W tym sezonie program stawia na różnorodność. Teraz można zostać top model bez względu na płeć, wiek, wzrost, czy rozmiar. Czy faktycznie tak było na pierwszych castingach?

Świat modelingu idzie z duchem czasu i najnowsza edycja "Top Model" ma być tego odzwierciedleniem. Nowe kryteria oceniania przez jury przyciągnęły na castingi rekordową liczbę chętnych. Najmłodsi mieli regulaminowe 16 lat, a najstarszy kandydat 64. Kto jeszcze pojawił się na przesłuchaniach?

"Top Model" - pierwszy odcinek siódmego sezonu

Pierwszy casting odbył się w Warszawie. Jako pierwsza do programu weszła 22-letnia Kasia Szklarczyk, która studiuje architekturę wnętrz i pasjonuje się siatkówką. Jednak z powodów zdrowotnych musiała zrezygnować ze sportu, a wtedy spróbowała swoich sił w konkursach miss. Teraz zajęła się modelingiem. Dostała dwa pozytywne głos od Joanny Krupy i Katarzyny Sokołowskiej, to zagwarantowało jej przejście do dalszego etapu.

'Top Model''Top Model' screen/'Top Model'

Na casting przyszedł również 64-letni Jurek Paczyński. Jurorzy byli zachwyceni jego sylwetką i formą. Mimo to, nie udało mu się przejść dalej.

Magdalena Przybielska z Bydgoszczy, która mieszka w Londynie to kolejna uczestniczka, która przeszła dalej. Studiuje kryminologię psychologiczną, a w wolnych chwilach jest barmanką. Pierwsze wrażenie sprawiła bardzo cichej osoby. Marcin Tyszka postanowił sprawdzić, jak wychodzi na zdjęciach. Okazało się, że jej pozy spodobały się jury, a ona przeszła dalej. 

"TOP MODEL". ZDJĘCIA Z PIERWSZEGO ODCINKA. ZOBACZ>>

Czas na Katowice. Tutaj do programu dostał się Mostafa z Libanu. Studiuje w Katowicach medycynę. To dziewczyna, Oliwia zachęciła go do udziału w show. Sokołowska i Dawid Woliński nie zgodzili się na jego dalszy udział, ale w związku z nowymi zasadami, w tym przypadku chodziło o zbyt niski wzrost, Krupa zadecydowała, że zobaczymy go w kolejnych odcinkach.

"Top Model" - za nami pierwsze castingi

Kolejną osobą, która ma szansę na zostanie top modelką jest 19-letnia Oliwia Zasada. Planuje pójść na studia zaoczne, żeby pracować i sama utrzymać się na studiach. Michał Piróg był nią wyjątkowo zachwycony i trzymał za nią kciuki mocniej niż za innych uczestników. Tancerz aż wyszedł na catwalk, żeby o nią zawalczyć. Joanna Krupa nawet nie pytała kolegów z jury, dała jej zielone światło.

Oliwia ZasadaOliwia Zasada screen/'Top Model'

Po 7 latach wróciła uczestniczka z 1 edycji. Schudła 20 kilogramów i dlatego postanowiła znów spróbować swoich sił w programie. Nie przeszła dalej, ale podkreśliła, że chciała pokazać innym, że warto walczyć o swoje ciało.

'Top Model''Top Model' screen/'Top Model'

W programie zobaczymy też Huberta Gromadzkiego z Rzeszowa, który aktualnie mieszka w Krakowie. Na pierwszym roku rzucił studia informatyczne, bo go nudziły. Obecnie pracuje jako serwisant rowerowy, a jego pasą jest gra na perkusji. Skąd pomysł na udział w "Top model"? Inspiracją była jego mama, która prowadziła swoją agencję modelek.

W "Top model" zawitała również Anna Markowska, która ma 26 lat. Pracowała już jako modelka. Przez ostatnie trzy lata walczyła z nowotworem głowy. Przeszła pięć operacji i dwa przeszczepy, w związku z tym ma blizny. Bała się, że przez to nie będzie mogła wrócić do modelingu. 

Macie już swojego faworyta?

MT

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>