Sablewska doprowadzona do łez. To był najsmutniejszy finał jej programu

Maja Sablewska nie potrafiła ukryć emocji w swoim programie. Zachowanie jednej z uczestniczek doprowadziło ją prawie do łez.

Dla Magdy, uczestniczki szóstego odcinka "SOS - Sablewska od stylu", Maja Sablewska złamała najważniejszą zasadę programu - na metamorfozę dała nie 48 godzin, a cztery dni. Chciała, żeby kobieta otrzymała nowy, piękny uśmiech. Jednak ona nie potrafiła docenić pomocy specjalistów i doszło do wielu przykrych sytuacji.

SOS-Sablewska od styluSOS-Sablewska od stylu Screen z programu

Uczestniczka dwukrotnie pokłóciła się z fryzjerką z beauty teamu Mai. W finale prowadząca nie potrafiła ukryć swoich emocji i padło wiele mocnych słów.

Nie powiem nic. Bo czasem słowa niewypowiedziane są lepiej zrozumiane – stwierdziła gorzko Maja Sablewska zanim Magda pojawiła się po metamorfozie.

Dodała też, że zrobiła tę metamorfozę tylko dlatego, że obiecała to niewidomej mamie uczestniczki. Nie ukrywała przy tym, że współpraca z nią nie była dla niej przyjemna.

Wiesz co symbolizuje ścięcie włosów? Zmianę w życiu i odcięcie się od przeszłości. Chciałam ci w tym pomóc i każda z pracujących tu ciężko osób chciała ci pomóc. Więc mam do ciebie prośbę, ogromną prośbę. Szanuj ludzi. Wszystkich, a nie tylko tych, od których otrzymujesz coś, czego oczekujesz – podsumowała smutno prowadząca.

'SOS - Sablewska od stylu''SOS - Sablewska od stylu' Screen z programu

Po emisji odcinka wybuchła dyskusja wśród internautów. Zachowanie uczestniczki podzieliło ich na dwie grupy - krytyków, oburzonych zachowaniem Magdy, oraz obrońców, którzy uważają, że to wszystko wina montażu.

- Brawo Maja za profesjonalizm i cierpliwość do tej Pani. Cwaniara z niej jakich mało, zdecydowanie nie zasłużyła na finał.

- Nie ma szacunku do nikogo. Brawo Maja. Oby dało jej to do myślenia.

- Skoro nie szanuje pracy innych , może niech zapłaci za metamorfozę a wtedy doceni na pewno starania całej ekipy - piszą ci oburzeni jej zachowaniem.

Za to obrońcy uważają, że niesłusznie spadł na nią hejt.

- Hejtem łatwo rzucić. Telewizja pokazuje, co chce, i w jaki sposób chce. TV manipuluje widzem, pamiętajcie o tym.

- Sablewska pokazała bardzo niski poziom. Wydaje mi się, że to TVN wykorzystał dziewczynę bardziej niż na odwrót - uważają.

W tym odcinku spektakularna metamorfoza uczestniczki zeszła na dalszy plan. Znacznie więcej uwagi przykuło jej niepokorne zachowanie i to, że nie potrafiła docenić pomocy, jaką otrzymała. Oglądaliście? Jak oceniacie to, co zaprezentowała Magda?

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.